Wpis z mikrobloga

@Amatorro: Jakby Mentzen się dogadał z taką 3 Drogą i wypromował nawet takiego Petru, bo dobro polski ponad podziałami (ostatnio dziwnie spuścili z tonu jeśli chodzi o socjal) i tym samym oni utopiliby popis pod progiem to mamy nowego geniusza politycznego, ale znając życie to się nie wydarzy, z drugiej strony ryzykuje zrobienie z siebie Kukuza idąc z PSL
@oleista_palma: przecież on ma totalnie w d*pie dobro polski, liczy się zbijanie kapitału politycznego na kucach i spieniężanie go, zanim kuce przejrzą na oczy i przerzucą swoje love na kolejnego "mesjasza" :))
100% Twoich postów


@TypowyZakolak: no i czego kłamiesz?

konfacki


o nie, jak ja śmię nie być za POPiSem jak wy ( ͡º ͜ʖ͡º)

ciebie znam jako neuropkowego spamera jeszcze za czasu zanim nie usunąłem starego konta i nie ładowałem was wszystkich po kolei na czarną...i zanim do mnie nie dotarło, że to walka z wiatrakami, bo rozmnażacie się przed wyborami jak robactwo. Teraz po prostu sobie
@TypowyZakolak: agitacji xD agitacja to w większości wyśmiewanie neuropkowych kłamstw i manipulacji? od kiedy? idź się schowaj typie. Jak napisałem twojemu koledze z tagu, nawet mógłbym podać nick starego konta, i jeszcze starszego, jak i w sumie jeszcze starszego, bo jestem tu od 2013, ale nie mam potrzeby się weryfikowac przed botem politycznym elo

a taki nietak7 jest typowym przykładem konta zapasowego lub pomocniczego do spamowania, nawet nie poświęcił minuty na
@1nfinity: Bot zarzuca innym byciem botem? Stare, znałem.

Ja w przeciwieństwie do ciebie, tępy kultysto, potrafię napisać, że Bosak wypadł dobrze w debacie, albo że program konfy ma dobre propozycje. Mimo, że się z nimi nie zgadzam w wielu kwestiach i wyśmiewam wasze (wyborców konfy) szurstwo, hipokryzję i odklejenie.

To Ty widzisz świat w dwóch kolorach: Cudowna KONFUNIA i jakaś "neuropa" (Co to w ogóle jest?) POPIS, etc. Święta, nieskalana konfunia,
@TypowyZakolak: no i czego znowu kłamiesz? oczywiście szkalowanie większości narodowców i braunowców zgrabnie pominąłeś? dopiero co pisałem z 1-2dni temu, żeby starać się na nich nie głosować xD kultystą trzeba być popierając KO jak wy, po tych wszystkich latach skłócania między sobą Polaków, jestem tym zmęczony, z głos na Konfę uznaję w dużej mierze za pokazanie POPiSowi tzw. "fucka".

Poza tym hmm, muszę być ciekawym botem sprzedając perfumy zarówno na tym
Oczywiście szkalowanie większości narodowców i braunowców zgrabnie pominąłeś? dopiero co pisałem z 1-2dni temu, żeby starać się na nich nie głosować xD


Ty chyba nie rozumiesz, co oznacza słowo "szkalowanie", kolego.

kultystą trzeba być popierając KO jak wy


@1nfinity: Jacy wy...? :D nie popieram KO. Czy naprawdę tak ciężko przeczytać moje wypowiedzi, zamiast wyciągać z dupy swoje projekcje? Wybrałem 3D i głosuję na Ryśka Swetru.

jestem tym zmęczony, z głos na
Wybrałem 3D i głosuję na Ryśka Swetru.


@TypowyZakolak: i w tym momencie pokazałeś swoją mądrość i elokwencję XDDDDD nie mamy o czym rozmawiać i straciłem po tym chęć czytania reszty wypocin. swoją drogą, po jego wywiadzie dla WP musisz być bardzo zadowolony ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

edit: kurde, niestety coś jeszcze przeczytałem,
i w tym momencie pokazałeś swoją mądrość i elokwencję XDDDDD


@1nfinity: No, spoko, tylko KONFUNIA, joł. Jak nie głosujesz na memcena, to jesteś NIEMĄDRY.

szlagierowy neuropkowy chochoł


@1nfinity: Pośmiejemy się wspólnie z twojej dziecinnej naiwności za ~3 miesiące.

Jedyna, szlachetna, cudowna konfunia nigdy by tego nie zrobiła. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oj, naiwny, młody czlowieku.

Konfa i solidarna polska to w zasadzie bliźniaki w osi społecznej.
tylko KONFUNIA, joł.


@TypowyZakolak: proszę bardzo, daj mi partię libertariańską, która może potencjalnie wylądować nad progiem, I will wait. #!$%@? się bardziej, ja jestem zmęczony POPISem jak wspomniałem, a taki głos na TD to właśnie głos albo na KO i ich koalicje, albo na potencjalnych spadochroniarzy z PSL->PiS po raz kolejny.
Zresztą, próbujesz mi wmówić że ten śmieszny głos w niedzielę to metafizyka i spotkanie z najwyższym, a ja to uznaję
daj mi partię libertariańską


@1nfinity: Nie ma w tym kraju partii libertariańskiej. Była jedna - Nowoczesna - z takim panem, z którego tak się śmiejesz w roli lidera, czyt. Ryśka "sześciu króli" Swetru - więc na niego głosuję. Jak sam kiedyś stwierdziłeś w dyskusji o Brauniarzach - głosuje się na ludzi, a nie na partię, bo wtedy ci ludzie mogą wejść, a miernoty odpadną. Popieram to stanowisko.

Konfa nie ma nic