Wpis z mikrobloga

Hejka!
Z racji swojego zainteresowania bronią palną, co 2 tygodnie w piątek zacząłem publikować krótkie filmiki na temat popularnej broni.
Do chwili obecnej udało mi się zrealizować odcinek o
Colcie 1911
i Pepeszy

Niestety nie mam talentu aktorskiego ani doświadczenia w tym temacie i chętnie poznam Waszą opinię czy idzie to w dobrą stronę?

#bron #historia #chwalesie #strzelectwo #polskiyoutube
irq11 - Hejka!
Z racji swojego zainteresowania bronią palną, co 2 tygodnie w piątek z...

źródło: iRQ11_prezentuje broń palną

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@irq11: musiałbyś zapytać pokolenie urodzone w ubiegłym wieku. Oni jeszcze pamiętają takie archaiczne wynalazki jak czołówki, czy monotonna i nieśpieszna narracja.
Może na fejsbuku komuś się spodoba.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wykopyrek Dziekuję za opinię. W sumie możesz mieć rację, bo po pierwsze broń historyczna jak na razie. Po drugie jestem fanem Wołoszańskiego.
Jeszcze raz dziękuję!
  • Odpowiedz
@irq11: po handlarzach używanymi klamkami jest mnóstwo jakichś lokalnie popularnych modeli, o których w internecie jest bardzo mało, bo anglojęzyczny jutub tego nie widzi, w grach się nie spotyka, w filmach tymbardziej.
Jakichś rewolwerów 22, ruskich samopałów myśliwskich, modeli z byłego NRD.
Jakby dopieścić warsztat, to mogłoby powstać coś na wzór słowiańskiego gun-jezusa.
  • Odpowiedz
  • 1
@wykopyrek: Kolejny raz dziękuję za pomoc i dobre pomysły! W najblizszy piątek wśród innych karabinków pojawi się Zastava M70 a w jednym z kolejnych Zastava M56.

mogłoby powstać coś na wzór słowiańskiego gun-jezusa.

GJ to mega wysoka półka, na którą wspinał się latami. Pomysł na kierunek na kolejne lata (o ile wytrzymam w postanowieniu) pierwsza klasa!
  • Odpowiedz
@irq11: Mi tam się podoba. Na yt wyświetleń też trochę filmy nabiły więc jest dobrze, trzymaj tak dalej i rób kolejne odcinki! Mam klasyczną łamaną dubeltówkę i często bywam na MCS, gdybyś chciał nagrać odcinek o tym rodzaju broni to chętnie pojawię się na miejscu i położę dubeltówkę na stół ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@j9876: Dziękuję bardzo i szanuję zdanie każdego. Tym bardziej jest mi miło kiedy to co robię podoba się komuś.

Generalnie w odcinkach pojawia się broń z zasobów MCS oraz broń z Kolekcji 061.
Bardzo chętnie skorzystam z Twojej propozycji. Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej.

Zapraszam zatem do oglądania kolejnych odcinków, a przede wszystkim na strzelnicę do Małopolskiego Centrum Strzelectwa.
  • Odpowiedz