Wpis z mikrobloga

Wiem, że nikt nie pytał ale skromne chwalesie - moja pierwsza poprawka do u-boota została zmergowana (ʘʘ) Bardzo się cieszę bo to mimo wszystko dość spory projekt. Trafiłem na buga totalnie przypadkiem, ale na tyle mnie zaintrygował, że zacząłem grzebać, fix okazał się jednolinijkowy ale mimo wszystko naprawia coś co nie działało poprawnie, a z tego co się dowiedziałem jest to gdzieś używane więc komuś oszczędziłem deubggowania - a więc generalnie jestem zadowolony :) Aczkolwiem musze przyznać, że lekko się stresowałem przy wysłaniu patcha na mailing listę - upewniłem się kilka razy czy na pewno wszystko ok, żebym nie dostał zje*ki na dzień dobry. To drugi raz kiedy dorzuciłem coś od siebie do jakiegoś ciekawszego open sourcowego projektu (wcześniej było wsparcie dla orange pi zero 2 w meta-sunxi, plus lekkie dostosowanie kodu drivera wifi do kernel 6x) i bardzo mi się to podoba takie wsparcie community. Mam nadzieję, że w przyszłości jeszcze przy czymś pomogę ()

#embedded
Pobierz pepepanpatryk - Wiem, że nikt nie pytał ale skromne chwalesie - moja pierwsza poprawk...
źródło: Screenshot from 2023-10-10 15-43-19
  • 4