Wpis z mikrobloga

@Zayatzz: raz przyjechali terrorysci do Lodzi. Popatrzyli i stwierdzili, ze tu juz bylo wysadzonych sto ladunków, to pojechali do Radomia i to samo, do Bytomia tak samo to wrocili do siebie.
  • Odpowiedz
@Zayatzz: Raczej jak dobrze żyć w kraju bez debili, którzy uważają, że każde województwo powinno być niepodległe.

Ja wiem, że wstawiłeś tą mapkę aby zasugerować, że imigranci przeprowadzają większość zamachów, ale doskonale wiesz, że to nie jest prawda i powielasz tylko fałszywą narrację.
  • Odpowiedz
@Zayatzz: W czasach PRL przodowaliśmy na świecie jeśli chodzi o liczbę ataków terrorystycznych. Najczęstszymi terrorystami byli sami Polacy ʕʔ Jako zamachy terrorystyczne liczono np porwania samolotów przez ludzi, którzy chcieli uciec nimi na zachód i takich porwań było trochę.
  • Odpowiedz
@Zayatzz: pewnie zamachy liczone razem z IRA, ETA i innymi, ale 90% wykopków nie wie jakie organizacje terrorystyczne istniały w Europie, co i dlaczego robiły, bo od 2001 istnieje tylko terroryzm islamski ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Zayatzz: u nas porachunki gangów i wysadzanie losowych samochodów nie liczy się jako terroryzm ¯\(ツ)/¯ albo ta paczka co dostała matka i wybuchła okaleczając trwale kilka osób. Tez nie liczy się jako zamach ¯\(ツ)/¯ i wtedy co na paradę równości małżeństwo przyniosło improwizowany ładunek - tez się nie liczy. A Brunon K i plany zamachu? Tez się nie liczy.

Pamięć złotej rybki, bo bum to tylko „ciapaty” może zrobić.
  • Odpowiedz
wstawiłeś tą mapkę aby zasugerować, że imigranci przeprowadzają większość zamachów, ale doskonale wiesz, że to nie jest prawda


@BreathDeath: to kto przeprowadza większość zamachów?
  • Odpowiedz
  • 4
@BreathDeath: nie, niczego nie zasugerowałem. Nie ma żadnego komentarza. Jeśli ktoś przypysuje mi taki zamiar, którego bezpośrednio nie wypowiedziałem, to najpewniej na zasadzie projekcji. W taki sposób można poznać ukrytych rasistów. Uderz w stół - a zainteresowani sami się wysprzęglą ;]
  • Odpowiedz
@Zayatzz: @Rasteris Dlaczego w Polsce nie ma terrorystów?
1. Jesteśmy krajem demokratycznym, z tradycjami itp. więc jakakolwiek grupka obcokrajowców, zwłaszcza pochodzenia arabskiego, od razu wpadłaby w oko naszym obrońcom czystości rasy w trój(i więcej) paskowych mundurkach - w efekcie każdy terrorysta boi się naszych dresów bardziej niż oddziałów SWAT

2. Kwestia porzucania teczek czy samochodów - pułapek w ogóle nie wchodzi w grę w naszym kraju. Teczka pozostawiona nawet przy kiosku
  • Odpowiedz
  • 7
@bartton:

1. Nie. Najwięcej przestępstw na tle rasowym i narodowościowym, w tym pobić i kradzieży ma miejsce w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii. Zgodnie z badaniami Eurostatu, ilość incydentów nienawiści i przemocy względem przedstawicieli innych narodowości i grup etnicznych w Polsce jest o 40% niższa niż standaryzowana mediana dla całej UE. Twoja opinia jest więc wzięta z odbytu, nie ma oparcia w statystykach i jest podyktowana stereotypami, uprzedzeniami i ojkofobią.

2. Zgodnie
  • Odpowiedz
@Rasteris

@Zayatzz: raz przyjechali terrorysci do Lodzi. Popatrzyli i stwierdzili, ze tu juz bylo wysadzonych sto ladunków, to pojechali do Radomia i to samo, do Bytomia tak samo to wrocili do siebie.


Wystarczy zobaczyć rynek w Poznaniu.
  • Odpowiedz
@bartton @Zayatzz w Polsce nie ma terroryzmu bo jesteśmy jednorodni etnicznie i bez ekspozycji medialnej w świecie, ewentualny atak terrorystyczny w Polsce byłby pokazem słabości i nie odbiłby się echem tak jak w Izraelu czy USA czy Francji, ponadto Polska nie jest partnerem do rozmów z terrorystami bo my nie ścigamy i nie zamykamy terrorystów i pochodnych #!$%@?ów ergo oni nie mają po co nas terroryzować
  • Odpowiedz
  • 2
@bartton: obśmiałem go dokładnie na takiej samej zasadzie, na jakiej obśmiewam każdego paranaukowego fejka, którego grupą docelową są przygłupy i pół-ludzie ;] Jeśli czujesz smród sraki i stwierdzasz, że to ja się zesrałem, to popełniasz błąd, ponieważ ja jestem daleko od Ciebie. Bardziej rozsądnym byłoby sprawdzenie swojego najbliższego otoczenia ;]
  • Odpowiedz