Wpis z mikrobloga

1. Hołownia (mimo że wyje.ał z tym invitro na koniec tak że prawie z krzesła spadłem)
2. Bosak
3. Maj
4. Wielgus
5. Pinokio
6. Tusk
Niestety ale Donek poszedł na wymianę obrzucania się gównem w czym Pinokio jest po prostu lepszy podczas kiedy inni mogli spokojnie mówić o swoich programach i punktować obu którzy zajęli się tylko i wyłącznie sobą.
"Pytań" nie było, to były laurki wystawiane pisowi i szkalowanie PO powtarzane co 5 minut tak żeby czasem beton nie zdążył ich zapomnieć. Komentarz funkcjonariusza partyjnego na sam koniec dno dna.
#debata #tvpis #wybory
  • 13
@Judicator: w podsumowaniu powiedział coś w stylu "damy Polakom i Polkom to czego potrzebują. Invitro cośtam cośtam" sorry, ale wybuchłem śmiechem i nie wiem dokładnie co było dalej. Tam pewnie była kropka (tak jak napisałem) a nie dwukropek ale zabrzmiało jakby invitro to był najważniejszy problem w Polsce
@szuwarek co by nie mówić O Bosaku to koleś umie w debaty, wywiady. Ogólnie zawsze bardzo wyważony i ładnie omijajacy niewygodne pytania a jak dalej go dopytuja to odpowiada ale z taką ostrożnością. Lata w polityce robią swoje a zapewne też jakieś szkolenia z tego jak mówić by nie dać się wciągnąć w grę prowadzącego. Taki mentzen to mógłby od bosaka się wiele nauczyć bo daje się za bardzo emocjom ponosić

PiS
@szuwarek ty chyba nie zdajesz sobie sprawy ze problem bezdzietności wynika głównie z problemów z niepolodnoscią. A nie jak uważają pisiory ze za 500zl wszyscy zaczną te robić. Nie, zachęcić to ich może dostęp do invitro które jest cholernie drogie, i dla niektórych jest jedynym rozwiązaniem. Także u mnie zaplusował tym mocno
Tusk wybrał walkę z Pinokiem zamiast przedstawić jakikolwiek program


@szuwarek: bo jakbyś posłuchał, poczytał przed debatą co mówił, to byś wiedział że nie poszedł tam przedstawiać program tylko wypunktować obłudę pissiorków i dotrzeć do tych wyborców którzy zaczęli w PiS wątpić przez ostatnie lata
@bylem_zielonko: i twierdzę że nie była do dobra strategia. poległ z kretesem a zostawił pustą autostradę dla Hołowni i Bosaka, którzy wypadli świetnie.
@mawmawy: przepraszam, masz rację, myślę o invitro za każdym razem przy coraz wyższym rachunku przy kasie w sklepie, gdy płacę składkę zdrowotną przy sprzedaży samochodu, widząc upadające biznesy na niespotykaną wcześniej skalę, jak moje oszczędności są coraz bardziej gówno warte z dnia na dzień przez inflację, że