Wpis z mikrobloga

@XCR11: To jest przede wszystkim kwestia tego, że po pierwsze polski internet jest strasznie zabetonowany, wystarczy sobie porównać ilu kiedyś nowych twórców wypływało a ilu obecnie od kilku lat, teraz żeby się wybić musisz być kolegą kolegi lub kimś z castingu. Po drugie na przykład kanały commentary wcześniej strzelały, ale tak żeby nie zatopić statku bo tematy na film by się szybko skończyły.
To jest przede wszystkim kwestia tego, że po pierwsze polski internet jest strasznie zabetonowany


@Cztero0404: zabetonowane to są dzieci ślepo wierzące swoim idolom. Nosz kur*a mać, zobaczcie sobie komentarze pod filmem/wpisami na IG Dizzowsky'ego. Facet umoczony w aferę, dzieciaki mu piszą "ja i tak nie wierzę, screeny można spreparować <3 kochamy cię, zbudowałeś nam dzieciństwo". Wydaje "oświadczenie" polegające mniej więcej na: "NO SPOKO, WIEM O AFERZE, MOGE SIE SPOKOJNIE WYBRONIĆ ALE
zabetonowane to są dzieci ślepo wierzące swoim idolom. Nosz kur*a mać, zobaczcie sobie komentarze pod filmem/wpisami na IG Dizzowsky'ego. Facet umoczony w aferę, dzieciaki mu piszą "ja i tak nie wierzę, screeny można spreparować <3 kochamy cię, zbudowałeś nam dzieciństwo". Wydaje "oświadczenie" polegające mniej więcej na: "NO SPOKO, WIEM O AFERZE, MOGE SIE SPOKOJNIE WYBRONIĆ ALE BEDE GADAŁ TYLKO Z ORGANAMI ŚCIGANIA ZEBY SOBIE NIE ZASZKODZIĆ, ELO XD"

Reakcja widowni? "UUU, DZIĘKUJEMY