Wpis z mikrobloga

Pięknie. Jeszcze tylko 1,4pp podebrać konfie, Hołownię pod próg i PiS ma kolejną kadencję. Sory bracia Konfederaci, ale to też dla waszego dobra, bo wątpię, że macie chociaż w jedynkach zaufanych ludzi, będziecie mieli 4 lata na budowanie struktur i selekcję. Dla was będzie naprawdę lepiej jak nie wprowadzicie wielu posłów, życzę wam wejścia do Sejmu, moim zdaniem to jest jeden z warunków, który spowoduje zmianę polityki migracyjnej, którą uważam za jeden z niewielu minusów rządów PiS. Mam nadzieję, że w kwestii polityki migracyjnej pójdą na prawo tak jak w kwestii aborcji.

#konfederacja #4konserwy #bekazlewactwa #polityka #sondaz #pochowacpodprogiem
Pobierz m.....k - Pięknie. Jeszcze tylko 1,4pp podebrać konfie, Hołownię pod próg i PiS ma ko...
źródło: dsafdsfafdsafsda
  • 16
@Tytyka: Warto dodać, że IBRiS walnął się przy poprzednich wyborach o błąd łączny 12.36, co było jednym ze słabszych wyników wśród ogółu sondażowni.
Pollster (Konfederacja 10,5%) miał z kolei drugi najlepszy sondaż (błąd łączny 7.46).
która po 2tyg już jest praktycznie top1000 w rankingu


@1nfinity: Wtrącę się. W top 400 można być pisząc parę komentarzy i to nawet nie codziennie. Tak pamiętam ze starego wypoku, teraz nie wiem gdzie tego miejsca rankingowego szuka ale pewnie jest jeszcze gorzej.
@gryyyn: no niezbyt, sam mam parę komentarzy i nawet nie mam żadnego ¯\(ツ)/¯

Dla mnie wysoki rank to już pomarańczowa lampka, że ktoś jest politycznym spamerem, a bordo to już w ogóle