Wpis z mikrobloga

kurde dzwonie i zalamuje sie tym telefonem czuje ze sie osmiesze, nie dam rady sie zapisac, plakac sie chce sece cisnie, wlosy sie jeza,jestem caly spiety, keb zamglony
nawet nie wiem jak sprawdzic czy na nfz
nie wiem co powiedzieć
jesteś na pozycji 25 w kolejce
przepraszamy wybrany numer jest zajęty
dzień dobry chciałbym się zarejestorwać do nerologa/dermatolog/laryngologa/psychiatry, mam skierowanie
boje się że zapomne godziny, nazwiska nawet nie wyłapię
palce gotowe do stukania na klawiaturze, ale co jak źle zrozumiem (jak ostatnio nr pokoju)?
jutro proszę dzwonić, bo rejestracja będzie na kolejny wtorek ()
proszę dzwonić później

#przegryw ##!$%@? #fobiaspoleczna #autyzm #qewnakwadracie
Pobierz qew12 - kurde dzwonie i zalamuje sie tym telefonem czuje ze sie osmiesze, nie dam rad...
źródło: dejmeyk-0a73d05f-47d8-4909-805e-1fe515e1ac66
  • 16
@qew12: Miej w to wywalone czy się coś odwalisz czy nie. Wiem, że brzmi to jak normicka rada, ale ja odkąd zacząłem mieć wywalone bo wyszedłem z założenia, że gorzej i tak już być nie może u mnie to moja pewność siebie bardzo wzrosła. Wiadomo, dalej odwalam czasem cringe rzeczy typu siadam na krześle lekarza zamiast pacjenta, ale nigdy nie ma z tym żadnych problemów i się tylko pośmieje. No i
@qew12: cube acr dobrze nagrywa rozmowy, tylko trzeba dać uprawnienia. I co jakiś czas sprawdzać czy nie nadać ich znowu. Są ludzie co wszystko nagrywają. Szczególnie starsi.
Tak jak inni piszą. Napisz soebie na kartce. A potem jak podyktuja godzinę i pokuj to też napisz. Warto też zapytać ponownie o godzinę i termin.