Wpis z mikrobloga

  • 1
@lycaon_pictus: I tylko dlatego mam odmówić udziału w referendum, mimo że chcę oficjalnie zagłosować przeciwko "unijnym" nielegalnym imigrantom? Zgadzam się, że pytania są tendencyjne, ale przynajmniej Ci imigranci będą zablokowani.
  • Odpowiedz
@Adrian77: Chcesz zagłosować przeciwko tak zwanym unijnym nielegalnym imigrantom, mimo że już ich przyjmujemy od dawna i mimo, że nam nie grozi dowalenie ich w jakiejś większej ilości niż do tej pory?
  • Odpowiedz
@Maly_Jasio: Dodałabym też, że od czasu ogłoszenia referendum ruszyła kampania, która pokazuje "jak głosować". PiS na swoich wiecach straszy, że albo głosujecie 4xNIE albo będzie źle. Roznoszone są ulotki, w których pokazują, że trzeba głosować 4xNIE. Nie mówiąc już o TVP. Czasami robią to delikatnie, a czasami dosłownie pokazują przy pytaniach zaznaczone odpowiednie odpowiedzi. Osoby przeciwne referendum dążą do jego unieważnienia nie dlatego, że marzą o wpuszczaniu nielegalnych imigrantów do
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus: acha czyli mam się zgodzić na ciapakow bo ktoś ma focha na kogoś? Nie prościej byłoby podpalić opony wiadomo gdzie? Ja ciapakow tutaj nie chce mieć. Zrównania wieku emerytalnego również nie chce bo nie i uj. To faceci powinni walczyć o obniżenie swojego wieku emerytalnego.
  • Odpowiedz
@szynszyla2018: Nie, po prostu PiS kłamie i nie ma co ufać im w tej kwestii, bo już wcześniej głośno odmawiali, a po cichu przyjmowali migrantów.

Zrównania wieku emerytalnego również nie chce bo nie i uj. To faceci powinni walczyć o obniżenie swojego wieku emerytalnego.

PiS nigdy nic nie mówił o równaniu wieku emerytalnego, ani nie o tym ma być pytanie w referendum. Oni mówią, że nie podwyższą ogólnie, nie mówili
  • Odpowiedz