Wpis z mikrobloga

JedenzWielu (youtuber mający 100K subów, od lat sprzyjający Konfederacji) postanowił jednak oddać głos nieważny w wyborach.
Co prawda on zawsze wydawał się normalniejszy niż większość kuców, ale i tak pozytywnie mnie zaskoczył. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Z tego co kojarzę to Zakolak z #wojnaideii również nie zagłosuje na Konfę, a Stanowski planuje w ogóle nie głosować.

Innymi słowy najpopularniejsi internetowi konserwatyści mający chociaż minimum rigczu i trzycyfrowe IQ nie zostali przekonani przez Konfę. Ziobro zaskoczenia.

Za to Konfederację najprawdopodobniej poprą ludzie typu Ator, Marcin Rola, Leszek Sykulski, no i pewnie jakiś guru inceli w stylu carrionera.

,,Pokaż mi jakich masz wyborców, a powiem ci jaką partią jesteś''.

#konfederacja #neuropa #bekazkonfederacji #bekazprawakow #polskiyoutube #polityka
falden - JedenzWielu (youtuber mający 100K subów, od lat sprzyjający Konfederacji) po...
  • 33
  • Odpowiedz
Innymi słowy najpopularniejsi internetowi konserwatyści mający chociaż minimum rigczu


@falden: Przeciwnie. Wykazują się ogromną głupotą, ponieważ w wyniku ich decyzji z Konfederacji wejdzie więcej narodowców, a mniej wolnościowców, czyli działają oni na swoją szkodę.
  • Odpowiedz
@falden: Konfie i Mentzenowi należy się pstryczek w nos, ale moim zdaniem nie teraz. Nie przed wyborami. Z punktu widzenia wolnorynkowej konserwy nie ma wielkiego wyboru. Albo darujesz sobie wybory i wspomagasz festiwal rozdawania pieniędzy albo przymykasz oko, zagryzasz zęby i głosujesz taktycznie. Z tego powodu wyborach prezydenckich chciałem głosować na Trzaskowskiego, ale na ostatni moment dałem sobie spokój i nie poszedłem na wybory

Inne partie nie mają tego problemu,
  • Odpowiedz
@falden Typ przy okazji wyborów prezydenckich również się tak określił, ale zmienił zdanie, bo "konfa" sygnowana przez Bosaka coś dodała do programu, a tak naprawdę poczuł presję od widowni i zrobił rehabilitację kuca.
  • Odpowiedz
Z punktu widzenia wolnorynkowej konserwy nie ma wielkiego wyboru.


@O_ty_Pierunie: z punktu widzenia wolnorynkowej konserwy albo wpuszczasz szurów i degeneratów i wspierasz festiwal rozdawania piniędzy, albo nie głosujesz. Przecież narodowcy są za rozdawnictwem a to dzisiaj konfa głównie xD

Z tego powodu wyborach prezydenckich chciałem głosować na Trzaskowskiego, ale na ostatni moment dałem sobie spokój i nie poszedłem na wybory


XDD No gratulacje, to załatwiłes wiecej rozdawinictwa, bo tak to
  • Odpowiedz
Inne partie nie mają tego problemu, tam się nikt nad programem i kandydatami nie zastanawia.


@O_ty_Pierunie: wiadomo, tylko kuce i narodowcy dokonują potężnej analizy programu. Nie to co inni.

  • Odpowiedz
@SirSherwood:

z punktu widzenia wolnorynkowej konserwy albo wpuszczasz szurów i degeneratów i wspierasz festiwal rozdawania piniędzy, albo nie głosujesz. Przecież narodowcy są za rozdawnictwem a to dzisiaj konfa głównie xD


@SirSherwood: W porównaniu do PISu i PO to i tak mniejsze zło. Ja docelowo chce pogonić
  • Odpowiedz
@falden: poziom dyskusji na wykopie od kilku lat jest tragiczny przez takich ludzi jak Ty, a teraz szoruje na dnie.

W tak krótkiej wypowiedzi zdołałeś użyć kilku inwektyw: kuc, zakolak, incel i prawak. Polaryzujecie się nawzajem i nikomu to nie służy w dłuższej perspektywie poza chwilowym poczuciem wyższości nad obrażonym adwersarzem.

Dodatkowo to wszędobylskie xDDDDD, które zdaje się wannabe śmieszny, Mentzen też stosuje.
  • Odpowiedz
Przeciwnie. Wykazują się ogromną głupotą, ponieważ w wyniku ich decyzji z Konfederacji wejdzie więcej narodowców, a mniej wolnościowców, czyli działają oni na swoją szkodę


@Jah00: To niby ci wolnościowcy wystawili narodowców na pierwszych listach miejsc i to nieproporcjonalnie do ich poparcia (jak środowisko Brauna). Żeby było śmieszniej tak jak na filmie- Bosak wypowiadał się bardziej merytorycznie w tej kadencji niż ci niby wolnościowcy, co też nie było jakoś trudnym zadaniem.
  • Odpowiedz
Znajdź mi jakieś miejsce w Internecie gdzie zwolennicy PIS, PO, PSL, itd zastanawiają się nad kandydatami na swoich listach i słuszności programu.


@O_ty_Pierunie: jak wiadomo, rozmawiać o kandydatach i programach można tylko w internecie, co nie? W prywatnych rozmowach już nie można, co nie? Poza tym proponuję wejść w jakąś grupkę dyskusyjną dowolnej z partii.
  • Odpowiedz
Albo darujesz sobie wybory i wspomagasz festiwal rozdawania pieniędzy albo przymykasz oko, zagryzasz zęby i głosujesz taktycznie.


@O_ty_Pierunie: Pytanie jaki jest Twój cel.

1. Aby wolnorynkowa partia
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak: Moim zdaniem całkowicie się mylisz. Dla mnie Hołownia to nie jest żadna alternatywna. PIS, PO, PSL, Lewica głosują praktycznie tak samo, więc co za różnica kto będzie rządził? PIS w 2015 roku odpalił kartę pod tytułem "przekupywanie ludzi ich własnymi pieniędzmi". Żadna partia tego wcześniej nie zrobiła. Gdy wybory wygra "opozycja" dalej będzie używać tej karty. Przez 8 lat zobaczyli jakie to jest skuteczne. Możesz mieć aferę za aferą
  • Odpowiedz
@falden: oddając nieważny głos czy nie idąc na wybory pośrednio wspiera się najgorszy możliwy rząd od 1989 roku, który pcha nas jawnie w stronę rosji i białorusi
  • Odpowiedz