Wpis z mikrobloga

@j2416513: ani grill, ani rower, na spacer nawet zimno trochę bo wieje.

Jedynie siedzieć w domu. Zajebista pogoda siedziesz w domu i marnujesz życie xD
Wiosną chociaż msz opcję -> zasuwasz rolety i siedzisz w domu ale możesz na dworze poskakać jak masz ochotę a teraz bez wyboru.
  • Odpowiedz
ani grill, ani rower, na spacer nawet zimno trochę bo wieje


@niebadzogrem: a co tu temperatura przeszkadza? Na rower i spacer się ubierz ciepłej, a do grilla co Ci przeszkadza? Piwko przynajmniej od razu schłodzone będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@niebadzogrem ale nie rozumiesz ze dopiero teraz jak jest temp niska, co niektórzy się nie pocą i mogą normalnie egzystować! ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak były te upały to co chwile kota pisał „ ojezu, co za pogoda nie do życia” Jak pisałem w komciu ze może takie pocenie to znak ze formy zero i trochę trzeba zrzucić, to wojna w komentarzach. Oni wszyscy powinni gdzieś do
  • Odpowiedz
ani grill, ani rower, na spacer nawet zimno trochę bo wieje.


Jedynie siedzieć w domu. Zajebista pogoda siedziesz w domu i marnujesz życie xD


@niebadzogrem: no i co sie dziwisz? idealna pogoda dla ludzi bez życia, znajomych, nie uprawiających żadnej aktywności fizycznej - czyli wypisz wymaluj cały tag przegryw i pewnie z 80% wykopu
  • Odpowiedz
@onomatopeja_: @niebadzogrem Na rower fajna pogoda, na wypad do lasu tak samo. Wrzucasz jedną warstwę więcej i się komfortowo jeździ. Plecak można wziąć bo pot po plecach nie spływa. Jesień w kraju urokliwa jest. Szczególnie, że ludzie bez zainteresowań i umiejętności zorganizowania sobie czasu siedzą w domach i marudzą, że źle jest bo nie wali słońcem do omdlenia. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@Falquan niewiem do kogo pijesz, ale skoro mi odpowiedasz, to nie wiem po co. Ja jeżdżę rowerem cały rok, tak samo siłownia regularnie. I o wiele bardziej wolę jak jest upał 35 stopni niz taka lapaciocha zwana w Polsce jako jesień/zima
  • Odpowiedz