Wpis z mikrobloga

Film bardzo dobry i faktycznie lepszy, a przynajmniej bardziej szczegółowy, niż ten od Wardęgi. Stuu powinien za to odpowiedzieć karnie, a Dubiel i Fagata w internecie nie powinni mieć już racji bytu.
Zezłomowanie całego Spotlight Agency.
Na Boxdela nie spodziewałem się żadnych konkretów i dobrze, że podkreślił jak nieadekwatnie po dupie dostał. Bo z wszystkich wymienionych w aferze łącznie tak na prawdę zrobił najmniej „złego”. Te wertezy i vojtazy, duzo bardziej obleśne persony.
Licze, że Baron zostanie przywrócony do Fame MMA, albo że założy własną federację.
#famemma
  • 9
@Premier-Gabonu: Przekupił dziewczynę, żeby nie ujawniała konwersacji, więc skąd wiesz? Z przyjaciółką mojego kolegi z pracy też flirtował, gdy była nieletnia i chciał do niej przyjechać.
  • 0
@Premier-Gabonu: Nie zgłosiła tego, bo nie każdy chce się w to mieszać. Zlała go wtedy i do niczego nie doszło, ale pomyśl ile takich dziewczyn mogło być. Naprawdę myślisz, że nie przekupił tej dziewczyny i sama z siebie zmieniła zeznania o 180 stopni w ciągu kilku dni? Może i nie ma na niego tak twardych dowodów jak na Stuu, ale nadal jest to obrzydliwa postać.
@Tabasco666: Nie twierdzę, że Boxdel jest święty, natomiast razi wrzucanie go do wora z realnym dewiantem seksualnym.
Głównie chodzi mi o skalę przewinienia i tyle. Głupkowate wiadomoqsci czy flirt, to wciąż nic przy nacisku jaki wywierał Stuu i Dubiel. + cała jego świta, która doskonale znała sprawa.

Owszem, można na Boxdela wiele rzeczy złych powiedziec, ale nie uważam żeby było na to miejsce, w tym materiale. Boxdel, mógłby być co najwyżej