Wpis z mikrobloga

@Zuldzin: Najgorsze jest to że żadna z tych rzeczy nie jest mi obca i jestem w stanie je wyjaśnić choć nie oglądałem filmów z żółtymi napisami. Nic nowego i nic oryginalnego. Dla randomow to może być nowość stąd taka reakcja jakby pierwszy raz włączyli internet xD
Niby są annunaki i nibiru ale nie ma żadnego gościa od wklęsłej ziemi a to wiąże się z Agarthą czyli cywilizacją we wnętrzu ziemi to
@Zuldzin wampiry energetyczne nie powinny się tam znaleźć - to określenie potoczne osoby, która swoim zachowaniem działa tak obciążająco na naszą psychikę, że aż męczy nas fizycznie przebywanie z nią. Chyba że jest teoria, że ktoś potraktował to dosłownie, ale nie słyszałam tego.
ohoho smieszny memik! teraz to juz po konfederacji i az 4 plusiki od neropkow dostales! jak ci murzyni sciagnieci przez lewice beda rozbijac leb kamieniem pewnie im je pokazesz i ci odpuszcza XDDDD


@OskarDeveloperski: skrajne konserwy z Konfy są tak samo #!$%@?ęte jak skrajna lewica.
Bez różnicy czy w łeb dostanę od imigrantów Lewicy czy broniących urojonych wartości patriotów - będzie bolało i tak.
murzyni sciagnieci przez lewice beda rozbijac leb kamieniem

zaraz sie dowiemy od jakiegos kolejnego lewicowego szura ze to polscy patrioci szturmuja lampeduse i gwalca niemki w koloni


@OskarDeveloperski: rzucasz tak debilnymi porównaniami i hasłami, że aż trudno jakkolwiek merytorycznie ci odpowiedzieć czy próbować dyskutować - bo nawet nie mam punktu zaczepienia.

Pozwól, że zacytuję

kto ci tak nasral do bani?
@xfin: przeciez to ty napisales ze patrioci chodza po ulicach i bija ludzi wiec co ty mi teraz bredzisz cos o merytorycznosci i dyskusji xDDD
To jakby pisac ze zydzi bili niemcow za drugiej wojny swiatowej wiec co za roznica. Lepiej trzymaj morde zamknieta niz rzucaj debilizmy na takim poziomie ¯\(ツ)/¯