Wpis z mikrobloga

@lifapek No #!$%@?, co za dzbaństwo. Ja wiem, że Lewica eksponuje kobiety, ale Zandberg wydaje się najlepszą opcją. O Dziemianowicz-Bąk też nie byłoby Krzyku. Czarzasty ostatnio dobrze wypadł na marszu. A tak to xD
  • Odpowiedz
  • 4
@PiccoloColo: Pełna zgoda, Czarzasty i Zandberg byliby o niebo lepsi ale chyba przez to, że w tegorocznej kampanii postawili w 100% na głosy kobiet to też kobietę wystawili do debaty.
@Duniksond Chyba bardziej KO. W ostatnim sondażu jakoś z przed tygodnia wyszło, że gdyby wyborcy Lewicy nie mogli głosować na Lewicę to jako drugi wybór chcą głosować właśnie na KO.
  • Odpowiedz
@lifapek Ponoć przez dysproporcję płciową, Lewica poprzez wewnętrzne parytety promuje mężczyzn właśnie, ale taki wybór ma imo charakter symboliczny i ideologiczny. Myślę, że do tej pory Lewica wystarczająco grała kartą emocji, by na finiszu wystawić opanowanego Zandberga. Mogliby tyło zyskać. A tak wybrali gorącego kartofla.
  • Odpowiedz
Szkoda bo taki Zandberg czy Czarzasty moze zabralby pare punktow Pisowi a tak bedzie gadanie o urlopie menstruacyjnym i innych bzdetach. To jakiej Ci intelektualisci z lewicy nie maja czutki i nie wiedza do kogo kiedy i co mowia to sie w pale nie miesci.
  • Odpowiedz
@lifapek: obstawiam, że to jakaś wewnętrzna gra na danie Wiośnie "kawałku ciasta" - ona myśli, że się wybije w tej debacie i zdobędzie kilka głosów, a tak naprawdę to spieprzy kilka procent lewicy XD
  • Odpowiedz
Nie kojarze lewaka który chociaż sprawia wrażenie mądrego


@Andrzej_Majonez: nie głosuję na lewicę bo po prostu za bardzo mi nie po drodze, ale udawanie, że wiking nie ma RiGCZu i nie gada z sensem powinno zapalić lampkę, że przestało się być wyborcą jakieś opcji i stało akolitą jedynej słusznej prawdy
Gluptaki - >Nie kojarze lewaka który chociaż sprawia wrażenie mądrego

@Andrzej_Majon...
  • Odpowiedz