Wpis z mikrobloga

Zwyrol powiedział "dałem boxdelowi jedna rade... poczekaj... poczekaj...na film konopa" Tymczasem cały Internet, media i ministrowie Polski od paru dni robią z ciebie pedo XD Zajebista rada zwyrol...
Czekaniem tylko sobie wydłużył męki. Pierwszy filmik na gorąco to powinien być płacz i tytuł "nóż w serce od wardegi, pozwywam byłego przyjaciela" drugi "tłumaczenie się z dowodami". Pozwoliło by to uniknąć takiej nagonki. Wina zwyrola jest tutaj ewidentna i dobrze wiedział co robi. Widziałem ten uśmiech pod nosem jak zobaczył, że boxdela #!$%@? z fame... "Wśród takich przyjaciół psy zająca zjadły" Jaca jako jedyny bronil boxdela i mówił, że "został pomówiony"
#famemma
#polskiyoutube
#pandoragate
Pobierz Adiog - Zwyrol powiedział "dałem boxdelowi jedna rade... poczekaj... poczekaj...na fi...
źródło: 81uigz
  • 4
@Adiog: ahh ale ja mam w dupie to czy wśród serdecznych przyjaciół..... Rozmowa 19 latka z 14 latką o penisie cyckach itp nie powinna mieć miejsca.... i za to się należy.....
10 lat temu jak sobie żartowali na streamach, jak leciały podteksty i żarciki o płaskich 12-tkach i stuu to było dobrze.... i agencje reklamowe miały to w piździe....( ͡° ͜ʖ ͡°) Oni wszyscy o tym wiedzieli