Wpis z mikrobloga

Hej anony. Wiem, ile tutaj było wpisów z mojego konta z zbiórkami realnie na cokolwiek, ale tym razem to nie zbiórka, a prośba o pomoc w innej formie. Otóż jak już wspominałem w poprzednim wpisie, we wtorek muszę się wyprowadzić z mieszkania, które w gruncie rzeczy okupuję i mógłbym wtedy wyjechać z #poznan i poszukać na grupkach lokum za pomoc np. w zakupach, ale o dziwo pojawiło się światełko w tunelu, niestety trochę za późno, i znalazłem w końcu pracę, którą rozpoczynam akurat w dzień wyprowadzki. Nie wiem, czy ktokolwiek mi pomoże, ale czy nie znalazłby się ktoś, kto mnie przenocuje przez najbliższy miesiąc albo chociaż doradzi, gdzie iść?


#bieda #wykoppomaga #pomagajzwykopem #przegryw #pomoc #poznan #pomagamy #pomoc #depresja
  • 4
  • Odpowiedz
@cavird: mordziaty, to że teraz mieszkam jak mieszkam, bo nie miałem i nawet nie mogłem znaleźć roboty, a gdzieś się podziać musiałem i słowo "okupuję" oznacza, że po prostu lokal jest zadłużony to nie znaczy, że potem komuś będę problemy robić. Dogadałem się dobrowolnie i ugodowo z właścicielem, czego robić tak naprawdę nie musiałem, bo mogłem zmusić właściciela, by wszedł na drogę sądową, ale było mi głupio. Przyjąłem pierwszą możliwą ugodę,
  • Odpowiedz