Wpis z mikrobloga

#pandoragate #baxton

Jedyne, czego nauczyłem się z tej afery to to, że w dzisiejszych czasach, "idolami" ludzi są przygłupy zakładające sobie kondomy na głowę XD
Problemem nie jest to, że wypłynęła afera pedofilska wśród celebrytów - to jest zupełnie osobna sprawa. Problemem jest to, że tym zwierzętom ktoś najpierw musiał nadać status celebrytów.

Dożyłem pięknych czasów. Półdebil z IQ <90 rozbija się Lambo, a profesor autobusem.
  • 45
@Pewien_Ponury_Lajkonik no przecież te wszystkie team x czy coś tam to są debile-patologi którzy jeszcze kilka lat temu byli by znani jako patostreamerzy. A że obecne 14 latki też wiele w głowie nie mają oglądając young leosie itp to przecież były w niebowiziete jak je taki slwany youtuber walił w każdą dziurę. Jednym problemem tej "afery" jest to że wyszła na jaw
@Pewien_Ponury_Lajkonik bo o takim profesorze, który faktycznie ma coś mądrego do powiedzenia usłyszy garstka osób w porównaniu do patologicznego strimera który #!$%@? komuś w ringu na fame MMA i obrazi komuś matkę w internecie.

promuje się chamów z kryminalna przeszłością, często po wyrokach sądowych, takie typy mają respekt u młodzieży.
Półdebil z IQ <90 rozbija się Lambo, a profesor autobusem.


@Pewien_Ponury_Lajkonik: status profesora też jest już gówniany, pokazują to nieraz artykuły które są na głównej. Wszystko się #!$%@?ło i dla mnie często debil i profesor to te same osoby.