Wpis z mikrobloga

#pandoragate #baxton

Jedyne, czego nauczyłem się z tej afery to to, że w dzisiejszych czasach, "idolami" ludzi są przygłupy zakładające sobie kondomy na głowę XD
Problemem nie jest to, że wypłynęła afera pedofilska wśród celebrytów - to jest zupełnie osobna sprawa. Problemem jest to, że tym zwierzętom ktoś najpierw musiał nadać status celebrytów.

Dożyłem pięknych czasów. Półdebil z IQ <90 rozbija się Lambo, a profesor autobusem.
  • 45
  • Odpowiedz
  • 405
@Pewien_Ponury_Lajkonik no przecież te wszystkie team x czy coś tam to są debile-patologi którzy jeszcze kilka lat temu byli by znani jako patostreamerzy. A że obecne 14 latki też wiele w głowie nie mają oglądając young leosie itp to przecież były w niebowiziete jak je taki slwany youtuber walił w każdą dziurę. Jednym problemem tej "afery" jest to że wyszła na jaw
  • Odpowiedz
Półdebil z IQ <90 rozbija się Lambo, a profesor autobusem.


@Pewien_Ponury_Lajkonik: podobnie na YouTube, gdzie większość contentu stanowi content dla debili. Ale nie jest tak zle w sumie w porównaniu z tiktok gdzie taki content stanowi niemal 100% treści która karmieni są najmłodsi.
  • Odpowiedz
@Pewien_Ponury_Lajkonik bo o takim profesorze, który faktycznie ma coś mądrego do powiedzenia usłyszy garstka osób w porównaniu do patologicznego strimera który #!$%@? komuś w ringu na fame MMA i obrazi komuś matkę w internecie.

promuje się chamów z kryminalna przeszłością, często po wyrokach sądowych, takie typy mają respekt u młodzieży.
  • Odpowiedz
@Pewien_Ponury_Lajkonik: Nagroda nobla to 1mln dolarów ile zarabia aktor w Hollywood / piłkarz kopiący balon / youtuber kręcący "pranki" itp. To ludzie powozili aby głupota, kur...stwo i chamstwo przejmowała wszystko i była w modzie.
  • Odpowiedz
Półdebil z IQ <90 rozbija się Lambo, a profesor autobusem


@Pewien_Ponury_Lajkonik: przecież to banalnie proste. Profesor nie robi hajsu, tylko ma wiedzę, którą przekazuje, a półdebil robi hajs, bo radzi obie w upychaniu swoich pomysłów innym.
  • Odpowiedz
Półdebil z IQ <90 rozbija się Lambo, a profesor autobusem.


@Pewien_Ponury_Lajkonik: status profesora też jest już gówniany, pokazują to nieraz artykuły które są na głównej. Wszystko się #!$%@?ło i dla mnie często debil i profesor to te same osoby.
  • Odpowiedz
@Pewien_Ponury_Lajkonik Zawsze tak było, fajni artyści okazywali się alkoholikami, bili małżonków, molestowali, gwałcili, ćpali, spora część sportowców to prymitywy i zwykłe sebiksy, znani z bycia sympatycznymi to zwykłe #!$%@?.
Gwiazdami najczęściej są kreacje, a nie prawdziwe osobowości danych osób.
  • Odpowiedz
A że obecne 14 latki też wiele w głowie nie mają oglądając young leosie itp to przecież były w niebowiziete jak je taki slwany youtuber walił w każdą dziurę


@czuczer: ludzie 10, 100 i 1000 lat temu #!$%@? takie same głupoty o młodych osobach. Mam słowo dnia dla ciebie: generalizacja.
  • Odpowiedz