Wpis z mikrobloga

Gdzie w #poznan można zrobić zamknięta imprezę urodzinowa? Chodzi o wynajęcie jakiegoś pubu lub innego miejsca albo z własnym alkoholem albo open barem. Może ktoś coś organizował i poleci?
  • 4
  • Odpowiedz
@Adams_GA: ja organizowałem urodziny żony w Salonie Towarzyskim - dostajesz lokal + wyposażenie i płacisz za każdą godzinę imprezy

moja była na Maczka (perłowy), wyszło koło tysiąca i impreza była na ok. 20 osób

edit: stan lokalu nie był jakiś idealny, ale był wystarczający do zorganizowania imprezy, największy plus to to, że to było w starym pawilonie handlowym, więc nie miałem za ścianą jakiś mieszkańców
  • Odpowiedz
  • 0
@peli7: znam ale raczej jest to u mnie na końcu listy z różnych względów typu policja, sąsiedzi i konieczność organizacji wszystkiego samemu
  • Odpowiedz
@Adams_GA: właśnie ten lokal co miałem był pod tym kątem spoko, że przy zamkniętych drzwiach było okej i nikt się nie czepiał - nie było to zwykłe mieszkanie w bloku udostępnione pod imprezę, za ścianą był jedynie drugi lokal tego typu

ale fakt, jeśli chcesz mieć cokolwiek gotowe w cenie rezerwacji, to nie jest to dobra opcja, a największą wadą jest zabranie swoich rzeczy tuż po imprezie, gdzie zwyczajnie się nie
  • Odpowiedz