Wpis z mikrobloga

Planuje kupić kuchenke turystyczną gazową, żeby podgrzac sobie jakies jedzonko czasem. Kupić obojętnie co, czy są jakieś modele których nie warto brać? Widzialem, że są takie sprytne na nabój gazowy jak do nabijania zapaliczek. Na ile taki nabój wystarczy? Ma ktoś jakies doświadczenia z takimi bajerami?

#turystyka #wedkarstwo
  • 14
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje my mamy takie jak na zdjęciu i są moim zdaniem dużo lepsze niż te płaskie na gaz z puszki, wychodzi też chyba taniej i się nie psują (mają po kilkanaście lat przynajmniej). Ojciec gdzieś ten gaz nabija, nie wiem czy tak można czy po znajomości tylko.
Tylko takiej już nie weźmiesz do plecaka albo na rower.
Te płaskie na puszkę wydają mi się bardzo nietrwałe i rozklekotane.
Najgorsze są chyba typowe
pan-bartolomeu-dias - @RenkaRenkeMyje my mamy takie jak na zdjęciu i są moim zdaniem ...

źródło: temp_file.png4199001988424104460

Pobierz
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje to na rod lepsze będą na duże butle moim zdaniem.
Ale jak to ma być stacjonarne to bym rozważył też płytę elektryczną albo jakiś palnik na butlę 11 kg z węża, wtedy sobie w razie czego wymienisz na każdej stacji, a i w przyszłości do grilla się przyda.
My mamy wszystkie z tych rozwiązań i każde ma swoje wady i zalety, ale na rod turystyczne maleństwa mogą się nie nadawać. Elektryczna
pan-bartolomeu-dias - @RenkaRenkeMyje to na rod lepsze będą na duże butle moim zdanie...

źródło: temp_file.png6322377318871942159

Pobierz
  • Odpowiedz
@RenkaRenkeMyje Mam dwie sztuki obydwie za około 50 zł różnią się tym że jedna ma dodatkowe wejście na gaz z butli, ale za to ciężko wyregulować płomień, A ta stara przez 11 lat działała bez zarzutu ale z czasem zardzewiała, wydaje mi się że zaczęła zużywać dużo gazu.
  • Odpowiedz