Wpis z mikrobloga

Mam taką rozkminę z tymi całymi aferami. Przeprosiny gargamela i gonciarza z muh terapia itd. to ziobro zaskoczenia, bo goście okazali się przeciwieństwem tego co promowali. Ale to mega poważne oświadczenie boxdela i wargi chyba najbardziej mnie ruszyło, choć nie pod względem treści lecz powodu.

Chłopaki z dnia na dzień stracili to nad czym pracowali od wielu lat. Boxdel został wywalony z roli organizatora gali, bo jako nastolatek pisał sprośne rzeczy do nastolatki. Warga nie wystąpi już w #kanalsportowy i usunięto jego występ w rmf bo nagrał gówniany prank o którym nikt przez dekadę nie pamiętał.

Najbardziej chyba jednak razi mnie to ile tak naprawdę niezależności mieli youtuberzy tzn. aby mieć pieniądze z reklam muszą kajać się tylko po to aby nadal mogli mieć współpracę z markami. YT jak i wiele innych serwisów stały się blokiem reklamowym gdzie twórcy muszą zachowywać się w określony sposób. Zero kreatywności, niezależności, avatary do wciskania szajsu masom.

#pandoragate #polskiyoutube #wardega #zdupy #boxdel #afera
Q66rl - Mam taką rozkminę z tymi całymi aferami. Przeprosiny gargamela i gonciarza z ...

źródło: 387330936_865674854670738_7839507468957960224_n

Pobierz
  • 25
@Q66rl to są ci niezlaezni bezkompromisowi yutuberzy? Xd #!$%@? zwykle sprzedajne ku... jak każdy artysta,.który nie ma talentu i płynie wraz z nurtem. Gdyby on miał trochę godności to wyśmiał by całą sprawę i kazał się wsyztskim się walić. Tak do teraz to robił. Wszystko wyśmiewał itp, ale jak dupa się pali to płaczliwy tekst na całą stronę #!$%@?ł. Bo już jutro nie będzie zasięgów, reklamodawców xd Dobrze tak jemu. Szeryf internetu
@Madoxxx:

Co niby takiego zdupy stracił? Usunęli mu jedną rozmowę w radiu i tyle.


Youtuberzy zarabiali z reklam i zasięgów. Typ dostał się do kanału sportowego więc też z tego miał siano. Chłop ma żonę i dzieciaka. Typ raczej nigdy nie pracował na etacie, a wygląda na to że lukratywny biznes jaki miał do tej pory właśnie z dnia na dzień stracił. Teraz musi robić cyrk żeby móc żyć tak jak
Q66rl - @Madoxxx: 
 Co niby takiego zdupy stracił? Usunęli mu jedną rozmowę w radiu i...
@Q66rl: źle się zestarzało, czyli kiedyś to było dobre xD

Dobre, teraz niech tylko #!$%@?ą typów typu cybermarian czy gracjan aby w końcu tą "Starą dobrą" szkołę youtube wyplewić
Co niby takiego zdupy stracił? Usunęli mu jedną rozmowę w radiu i tyle.


@Madoxxx: stracił robotę w kanale sportowym. kontrakty reklamowe też pewnie polecą. ale spokojnie - głód i bezdomność mu nie grozi.