Wpis z mikrobloga

Mam taką rozkminę z tymi całymi aferami. Przeprosiny gargamela i gonciarza z muh terapia itd. to ziobro zaskoczenia, bo goście okazali się przeciwieństwem tego co promowali. Ale to mega poważne oświadczenie boxdela i wargi chyba najbardziej mnie ruszyło, choć nie pod względem treści lecz powodu.

Chłopaki z dnia na dzień stracili to nad czym pracowali od wielu lat. Boxdel został wywalony z roli organizatora gali, bo jako nastolatek pisał sprośne rzeczy do nastolatki. Warga nie wystąpi już w #kanalsportowy i usunięto jego występ w rmf bo nagrał gówniany prank o którym nikt przez dekadę nie pamiętał.

Najbardziej chyba jednak razi mnie to ile tak naprawdę niezależności mieli youtuberzy tzn. aby mieć pieniądze z reklam muszą kajać się tylko po to aby nadal mogli mieć współpracę z markami. YT jak i wiele innych serwisów stały się blokiem reklamowym gdzie twórcy muszą zachowywać się w określony sposób. Zero kreatywności, niezależności, avatary do wciskania szajsu masom.

#pandoragate #polskiyoutube #wardega #zdupy #boxdel #afera
Q66rl - Mam taką rozkminę z tymi całymi aferami. Przeprosiny gargamela i gonciarza z ...

źródło: 387330936_865674854670738_7839507468957960224_n

Pobierz
  • 25
@Banicjusz: przecież on z samego YT zarabia ogromny haj$ a to tylko kawałek tortu jego zarobków. jego syn też prowadzi kulinarny kanał na YT a sam Warga ma jeszcze conajmniej jeden kanał na YT o nazwie "Przegryw" gdzie pyka w gierki. Dodatkowo ma bogatą żonę. Aha - z żoną też mają jeszcze jeden wspólny kanał na YT. widziałeś w ogóle ich mieszkanie? Oni są milionerami. a ciepła posadka dla niego zawsze
@Q66rl: gosc wrzucil filmik w ktorym niby przeprasza, ale jak napiszesz mu ze tydzien temu jeszcze sie smial z zartu o ruchaniu 11 to banuje cie na yt