Wpis z mikrobloga

@zdrajczyciel: to są detale, mi bardziej chodzi o schemat że zawierają sobie umowę z kimś na setki tysięcy i rezultatem tej umowy jest nic ale w papierach formalnie wszystko gra.
Albo to że dostali +6 miliardów z tytułu "strat za niepłacenie abonamentu" - #!$%@? oni sobie określają że 18 mln Polaków powinno placić abonament a jak mają mniej to "dobierają" z budżetu państwa

Jutro pod tvp powinny stać buldożery gotowe do
@ewolucja_myszowatych: Detal z punktu widzenia wydatków na publiczną to jasne. Ja się jednak czepiać będę bo od NIKu wymagałbym rozumienia realiów życia gospodarczego, a chyba jest inaczej. Ten portal TVPiS subuje od powstania, pamiętam że na fejsie pisali że są tu tylko ogłosić starti zapraszają na instagrama. Mam tam follow, od roku leci tam codziennie content, nawet spoko, a na pewno nie jest upolityczniony jak się wszyscy bali na początku.
Ergo:
Ciekawy był wątek o sylwestrze marzeń, ja zrozumiałem to tak że najpierw zaprosili Melanie C powiedzmy za 100 tys dolarów ale gdy ona zrezygnowała to na szybko ściągnęli Black Eyed Peas za ~1 mln dolarów (9 krotnie większa stawka niż planowano)