Wpis z mikrobloga

Szukam #wycieczka do #turcja na czerwiec 2024, na travelplanet pokazała się spoko oferta od fti Touristik.. Wylot z Waraszawy.

Leciał ktoś tak?, pierwsze wakacje 2+2 i mam lekkiego stracha że jak coś się wykrzaczy będziemy w dupie XD.

W opisie wycieczki, wszystko jest zagwarantowane... Babka na infolinii powiedziała że będzie trzeba wykupić ubezpieczenie zdrowotne... Ale to i tak miałem w planach, a jak się spytałem co z tym funduszem jak biuro upadnie... To już nie znała odpowiedzi

#podroze wczasy #wakacje
  • 4
  • Odpowiedz
@PiotrTAG: albo jeszcze raz, bo czytałem w biegu i zrozumiałem, że znalazłeś tylko taką ofertę. Fundusz ubezpieczeniowy dotyczący biur chroni wszystkie biura tak samo, bo ubezpieczenie biura jest obowiązkowe (chyba, że to pseudobiuro, jak soliści, ale oni nie organizują wycieczek w takim formacie jak szukasz). Dotyczy to jednak biur działających w Polsce, a wskazane przez Ciebie w Polsce nie działa, należy jednak do dużego podmiotu działającego w branży turystyki (jeśli wierzyć
  • Odpowiedz
@PiotrTAG: to zależy czego oczekujesz. Turcja zawsze zaliczała się do kierunków tańszych w biurze niż na własną rękę ze względu na dość wysokie ceny lotów. Od jakiegoś czasu coraz więcej jest tanich lotów w tym kierunku, ale to nadal głównie trzeba liczyć na promocje. Na czerwiec to podejrzewam, że nikt oprócz Turkisha i LOT nie ma jeszcze rozkładu, więc może być drogo. Jeśli lecisz z dziećmi to lepiej z biurem. Jeśli
  • Odpowiedz