Wpis z mikrobloga

@Ochlokracja: ta i potem ludzie tak jak jeden mój ziomek co napisał do mnie o pomoc z założeniem sklepu drop-shiping chciałem mu to po kosztach zrobić na wordpressie i wziąć od niego 200zł z czego 40zl hosting i 15zł domena to ja go chce oscamować bo to tylko na takedropie robią profesjonalisci i się nie znam. Nie jesteśmy już kolegami XD
@talarzon: Mega dobrze ograli sobie to marketingowo ale tam żadnych specjalistów nie ma, a znam przynajmniej jednego gościa który tag pracował. Wszystko polega na sprzedawaniu marzeń o dużej kasie dostępnej dla każdego. Regulaminy tak ułożone żebyś nie mógł wykazać że nie byłeś świadomy i że to de facto oszustwo. Od tego roku zaczeli mocno promować się przez influencerow np. Hi_5, wideoprezentacje - Ator, Do Roboty oraz ich główną twarz widoczna na
@Ochlokracja: kiedyś napisałem na hejto że ten przydupas memcena reklamuje scam to mnie tam #!$%@? zlinczowali xD Ale wracając do komentarza całkowicie się z tym zgadzam, jestem na tej grupie ich z ciekawości i to multum ludzi kupuje, może 1% zarabia jakieś pieniądze na tym dropshippingu całym. Szopka a ludzie się na to nabierają. Ten cały #!$%@? "CEO"xD tego take jakąś tam kasę zrobił na dropie z Ali ale to było