Wpis z mikrobloga

@BomBom: Ziomek, nie popełniam absolutnie żadnego przestępstwa. Te zdjęcia widnieją publicznie na ask.fm od lat dosłownie, były one wrzucane dobrowolnie przez osoby na nich będące. Wystarczy ask.fm wpisać i takie rzeczy praktycznie pierwsze z brzegu wyskakują do tego nie ma tu absolutnie żadnej nagości, znamion pedofilii, a jedynie co najwyżej dowód na głupotę osób ich wrzucających który doskonale obrazuje pewne rzeczy.
i to ma tlumaczyc pelnoletnich ludzi? bo nie rozumiem


@kr4wy: Oczywiście, że nie, nie tłumaczy absolutnie. To co robił Stuu jest jak najbardziej złe i naganne defacto niezależnie od tego ile dana kobieta miałaby lat zwłaszcza biorąc pod uwagę, że tu wjeżdża rozpijanie w celach późniejszego wykorzystania prawdopodobnie. Ale pokazuje tutaj wyłącznie iż te dziewczynki też wcale nie są takie jak próbują je malować niektórzy
@prezeskuliziemskiej: Móżdżku absolutnie nigdzie nie napisałem, że to popieram nawet więcej uważam iż Stuu i każda osoba która to zatajała robiła podobne rzeczy powinna odpowiadać ale też nie róbmy świętych z osób które nimi nie są, do tego raz robimy z 15 latek dzieci a innym dorosłe kobiety.
Czy ty bedac po maturze pisales do lasek z gim / podstawowki ze bedziesz je ruchal w cyce?


@prezeskuliziemskiej: Oczywiście, że nie. Co to w ogóle za pytanie, osobiście nie napisałem ogólnie tak do jakiejkolwiek kobiety nigdy w życiu bo by mnie cringe skręcał od środka. Jak już to na przykład 16 latki jak miałem 18-20 potrafiły robić aluzje do tego, że by mi coś tam zrobiły. Ale ja zawsze traktowałem