Wpis z mikrobloga

Nie mogę z tego kretyna. Zamiast siedzieć cichutko jak mysz pod miotłą, żeby ktoś nie poruszył tego co on odwalał przez lata w internecie, to poszedł sobie do RMF robić za eksperta. To tak nie działa, że X lat robisz z siebie pajaca w internecie, degenerujesz dzieciaki, a później ludzie o tym zapominają i możesz udawać poważnego człowieka. Oj nie.

#famemma
donttalktome - Nie mogę z tego kretyna. Zamiast siedzieć cichutko jak mysz pod miotłą...

źródło: 000HRAW1XL4UX3N0-C116-F4

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@donttalktome: proponuję "rozkręcić" ten filmik i popytać Stanowskiego czy Mazurka (a może Sebastiana Kaletę?) na X, czy to jest ta osoba, z którą chcą prowadzić program albo przeprowadzać wywiady na temat pedofilii, bo na ten moment poziom o niebo gorszy od baxtona
don-zwierz - @donttalktome: proponuję "rozkręcić" ten filmik i popytać Stanowskiego c...
  • Odpowiedz
Nie mogę z tego kretyna. Zamiast siedzieć cichutko jak mysz pod miotłą, żeby ktoś nie poruszył tego co on odwalał przez lata w internecie, to poszedł sobie do RMF robić za eksperta. To tak nie działa, że X lat robisz z siebie pajaca w internecie, degenerujesz dzieciaki, a później ludzie o tym zapominają i możesz udawać poważnego człowieka. Oj nie.


@donttalktome: Przepraszam, ale to jest zabawne. Czego oczekujesz niby od upadłego
  • Odpowiedz
  • 21
Jak Ty mnie Stanowski zaimponowałeś w tym momencie. I właśnie w taki sposób powinno się piętnować tych patocelebrytów, patoyutuberów, wytykać palcami, żeby ich środowisko samo się oczyściło z tych odpadów społecznych.
  • Odpowiedz
I właśnie w taki sposób powinno się piętnować tych patocelebrytów, patoyutuberów, wytykać palcami, żeby ich środowisko samo się oczyściło z tych odpadów społecznych.


@rubble: To tak nie zapatrz się za bardzo, bo Krzysiu to też śliska persona, a łaska wykopków na pstrym koniu jeździ.
  • Odpowiedz