Wpis z mikrobloga

Nie mogę z tego kretyna. Zamiast siedzieć cichutko jak mysz pod miotłą, żeby ktoś nie poruszył tego co on odwalał przez lata w internecie, to poszedł sobie do RMF robić za eksperta. To tak nie działa, że X lat robisz z siebie pajaca w internecie, degenerujesz dzieciaki, a później ludzie o tym zapominają i możesz udawać poważnego człowieka. Oj nie.

#famemma
Pobierz donttalktome - Nie mogę z tego kretyna. Zamiast siedzieć cichutko jak mysz pod miotłą...
źródło: 000HRAW1XL4UX3N0-C116-F4
  • 24
@XpedobearX Wiem o tym, nie jestem jego fanem, ale tutaj akurat podszedł dobrze do tematu zdvpy. Generalnie ma rację, że powinien być jakiś orgran kontrolujący treści w internecie, jak ma to miejsce w przypadku telewizji, czy chociażby nałożenie na platformy typu Youtube, obowiązku oznaczenia treści w zależności od wieku widza. Tak żeby dzieci nie miały dostępu do pato materiałów. Generalnie to jest ciężkii trudny temat przy tej ilości szamba wybiającego w internecie,
To tak nie działa, że X lat robisz z siebie pajaca w internecie, degenerujesz dzieciaki, a później ludzie o tym zapominają i możesz udawać poważnego człowieka. Oj nie.


@donttalktome: Żeby jeszcze w kwestii polityki byli tacy pamiętliwi.
@rubble

Generalnie ma rację, że powinien być jakiś orgran kontrolujący treści w internecie


Stanoski tak powiedział? Co za kretyn.
Brzmi jak zdanie, który mógł powiedzieć funkcjonariusz pisowski, którym zresztą jest