Wpis z mikrobloga

#wataha #famemma #afera #boxdel #stuu

Czy ktokolwiek powie mi ile mieli lat youtuberzy w trakcie afery? Tu wychodzi ze dubiel mial 18 lat, więc gadanie z 15 trudno nazwać pedofilia?

Nie chce mi się ogladac wardegi i innych matolkow, stad pytanie, czy są jakies rozpiski czasowe typu gdy miala 13 lat, Stuu mial... no właśnie ile lat? Czy tylko rzeczy sprzed lat bez uwzględniania wieku pomawianych?

"Będę walczył o swoje dobre imię i ukaranie osoby pomawiającej. Wybrałem do tego drogę procedury karnej, bo chcę rozmawiać o faktach i dowodach, a nie zmanipulowanych i wyrwanych z kontekstu rozmów z czasów, gdy miałem 18 lat. W tej chwili tylko przed sądem uzyskam szansę na taką rozmowę"
  • 18
  • Odpowiedz
@jakubz: Główny podejrzany w aferze 21 lat a ona 13 jak się to zaczęło, 14 jak się spotkali więc nie da się tego obronić.
  • Odpowiedz
@jakubz: Nie wiem czy ty zrozumiałeś film Wardegi że zrozumieniem ale tam są generalnie 4 tezy i trochę domnieman o innych ludziach a więc : Stuu - wysyłanie treści o charakterze pedofilskim do małoletnich, spotykanie się w celach nawiązania relacji z małoletnimi, podawanie alkoholu małoletnim, potencjalny gwałt
Dubiel - wiedza o spotkaniach stuu z małoletnim i nawiązywanie relacji miłosnych
Fagata - wiedza o, kontakcie seksualnym stuu z małoletnim
Boxdel - wysyłanie
  • Odpowiedz
więc gadanie z 15 trudno nazwać pedofilia


Miała 14 lat. Tak, to jest chore i nietrudno to nazwać pedofilią. Wgl #!$%@? mnie to, jak teraz każdy umniejsza wagi wieku ponad 18 lat tych gości. Możesz pić alko, zrobić prawo jazdy, głosować. Jesteś samodzielną osobą, która decyduje o sobie. Łagodzenie tego nazywaniem "bycia małolatem" jest złe. Jak #!$%@? kogoś furą, postrzelisz, etc. to też będziesz się bronić tym, że byłeś małolatem? No nie.
  • Odpowiedz
  • 0
@PZt37: @Myszka_ ja pytam o wiek, bo szkoda mi czasu na ten film. Ale wydaje mi się że nazywanie tego pedofilia to przesada (ale dopiero za chwile obejrze definicje pedofilii zawsze mi się wydawalo ze tam chodzi o podniecenie niewytworzonymi jeszzcze piersiami itd. A 14 potrafia umalowane wyglądać dojrzale.

Bardziej chyba Wykorzystanie nieletniej?

Ale widzę że tu różne rzeczy ludzie wrzucaja... poczekam moze na jakies streszczenie zarzutow, bo nie chce mi
  • Odpowiedz
  • 1
@sanczopanso_: tzn. Dla mnie to nie pedofilia tzn. Moze te 12 - 13 lat to... no chyba ze to pisanie... ale widze ze to sl8ski grunt wiec bez obejrzenia dowodow to chyba lepiej nie poruszac tematu, bo moze bronie pedofila :p

Poczekam na wyroki czy jakies streszczenia. Znam ich z ksywek ale nie ogladam nic i chce aby tak pozostalo.
  • Odpowiedz
@jakubz: stuu bodajże w najstarszych wiadomościach miał 21 lat chyba, a to nagranie ze snapchata z 2018 to już miał gdzieś z 25, więc akurat on to już był dorosły, nie jakiś tam 1 dzień po 18 urodzinach. Z resztą nawet to że Dubiel miał 18 nic nie zmienia, bo formalnie już dorosły był. Poniżej 15 to nawet obie osoby, które mają 14 lat i wspolzyja można umieścić w poprawczaku za
  • Odpowiedz
@jakubz: no i nie, te dziewczyny miały bardziej budowę dziecka wtedy. Rozmiar 34aa to bardzo drobna sylwetka, dorosłe kobiety z najmniejszym biustem mają 75A. Liczba oznacza obwód pod biustem, obwód żeber. Z resztą wiele dziewcząt dojrzew dopiero około 16 roku życia i wcześniej mają ciało dziecka jeszcze, miednica np poszerza się później niż wystepuje pierwsza miesiączka. Ogólnie można rozpoznać w większości przypadków, ze osiba jest jeszcze nieletnia. Ostatnio u mnie w
  • Odpowiedz
@koparkowy_z_nad_wody: faktycznie. Tak czy siak pomijając rozmiar (bo wydawalo mi sie, ze to bedzie jakas rozmiariowka dla typu teen) jest jeszcze cała lista innych przesłanek poniżej. Chodziło bardziej o to żeby pokazać, że 13 czy 14 lat w większości przypadków nie oznacza budowy ciała dorosłej, zazwyczaj granicą jest właśnie 16 rz
  • Odpowiedz