Wpis z mikrobloga

W ogóle dziwią mnie relacje Wardęgi z Bedelem. Jak to jest, ze oni razem byli na tych konferencjach fameu kumplami przez kilka lat, razem robili pranki na dziewczynach z goats, a pózniej wardega tak z dnia na dzień odwrócił się od boxdela?

Moim zdaniem Wardęga jest trochę nieetyczny, pyta się "Co mógł zrobić jak dostał te screeny?" Mógł np. pójść na policje pokazać dowody, poczekać na wyrok sadu, a później osądzać. A on zamiast tego stawia sie w roli sedziego, detektywa, nagrywa film dla rozgłosu, za plecami kolegi zbiera na niego dowody, usmiecha sie, wspolnie mieszka w amabsadzie (?) Fałszywy, wyrachowany typ. Ja jakbym dowiedzial sie ze moj kolega moze byc powiązany, nabralbym dystansu. Wardega wrecz przeciwnie, spoufala sie, udaje przyjaciela aby wyciagnac jak najwiecej dowodow. Falszywe zachowanie.
A teraz mówi że szkoda mu boxdela, szkoda mu że przez to przechodzi, ale moja potrzeba robienia ze sprawy publicznego teatrzyku była większa. Gdyby poszedł na policję, poczekł na wyrok sądu.... Potrzeba atencji była silniejsza.

Moze chcial bronic te dziewczyny pokrzywdzone i dzialal w ich intersie? Nie sadze. Dla niego liczy się zemsta, dopie*dolenie, wywolanie afery i zbieranie oklaskow. On nie widzi glebi tego problemu, nie szuka odpowiedzi na to co musialoby sie zmienic w srodowisku youtuberow zeby do takich rzeczy nie dochodzilo. Jaki jest problem wsrod tych meskich gwiazdeczek internetu ze czuja sie bezkarni w traktowaniu kobiet jak dz**, co do tego ich doprowadziło?

Stanowski zadał mu podobne pytanie na konferencji move. Wardega odpowiedzial, ze poniazajace walki kobiet powinny byc nadzorowane, powinna byc opieka medyczna. Na insta dodal ze powinien byc weterynarz (bo niektorzy zachowują sie jak zwierzęta). Oczywiście dla niego jak zwierzęta zachowywały się kobiety, które zdecydowały taplać się w błocie, a nie banda skretyniałych chłopów którzy wpadli na ten pomysł.

Przedmiotowe traktowanie kobiet, uwazanie je za glupie pudla do ru
*ch. Ja zawsze jak gralem z kolegami w CS, minecrafta i gadalismy, to zawsze jak dolaczala laska do grupy chlopow predzej czy pozniej lecialy podteksty sek**alne. Chłopy podświadomie mają laski za obiekty sek*alne i jak pojawia sie kobieta to mysla tylko o jednym.

W Goats utrwalany jest taki wizerunek kobiet. Ładnych, pustych, obiektów sek*alych. Uczestniczył w tym sam wasz bohater Wardęga.

Typek jest bezrefleksyjny. Jest doskonałym detektywem, ale jego pusty łeb nie może pojąć ciągu przyczynowo-skutkowego.
Dlaczego mężczyźni pozwalali sobie traktować kobiety przedmiotowowo, wykorzystywać? Między innymi przez promocję kanałów takich jak GOATs gdzie każda sekunda filmu to inwektywy, ubliżanie kobiecie w akompaniamenie rechotu bandy zwyroli, którzy bezpiecznie siedzą sobie w zamkniętym pokoju oglądają spektakl w popcornem w ręku, bo w twarz nie mają odwagi tego powiedzieć.

Wkur
*wil mnie dzisiaj ze rozczulal sie nad szmulami ktore wygraly zawody w poddapianiu. Biedne, szkoda mi ich zostaly wyrzucone, a tyle trenowaly..... (Mowa o dziewczynach ktore wygraly udzial w move, za to ze byly najlepsze w poddapianiu i wyrywaniu wlosow kolezankom).

On się nie zmienił. Ta afera nic nie zmieni. Zostanie zamknięte w w pudle kilku youtuberow, ale po nich przyjada nastepni i schemat bedzie sie powtarzal. Wardega powinien apelowac do męskich youtuberów o szanowanie kobiet, powinien uczyć męską dzicz że kobietom należy się szacunek, kobiety to nie przedmioty. Nie padło nigdy podobne słowa z jego ust. Emocjonuje się tym, że na kolejnego youtubera są kwity. Czy w ogóle te kobiety które wysyłają screeny dostały podziękowania, jakieś wsparcie? Wykorzystuje je jak narzędzie, maszynki które mają donosić kwity i nara. Wardęga powinien zaapelować do kobiet, podziękować im i przeprosić że biorąc udział w GOATs dokładał cegiełkę do krzywdy kobiet

#wardega
#famemma
#boxdel
#stuu
#afera
#pandoragate
#rozowepaski
#przegryw
#p0lka
  • 14
  • Odpowiedz
Jak to jest, ze oni razem byli na tych konferencjach fameu kumplami przez kilka lat, razem robili pranki na dziewczynach z goats, a pózniej wardega tak z dnia na dzień odwrócił się od boxdela?


bo zaczęła mu się palić dupa po tym, co zrobił w goatsach i przede wszystkim po oskarżeniach w jego kierunku, że sam kryje cała śmietankę jutubowa tak samo jak boxdel. wydał na szybko materiał i boom, tak stał
  • Odpowiedz
@black_coffe: co nie zmieni faktu że większość współczesnych kobiet to są właśnie takie lalki do dmuchania i nic więcej. To już nie są kobiety na poziomie naszych babc czy mam. Będzie tylko gorzej w tym temacie.
  • Odpowiedz
@black_coffe Mam wrażenie, że ludzie twojego pokroju nie potrafią włączyć myślenia i wrzucają takie wysrywy do neta. Jesli #!$%@? nie miał dowodów, to jakoś je musiał zdobyć. Sukanek zgłosiła sprawe na policje i odesłali ją z kwitkiem. A że wardega nie poszedł na policje na #!$%@?, żeby uspokoic sumienie tylko najpierw to nagłośnił to tylko plus dla niego. Wychodza #!$%@? nowe afery ten kogoś zgwałcił na śpiocha w dupsko, ten coś #!$%@?
  • Odpowiedz
@black_coffe: to jest biznes nie przyjaciele, wiesz ilu boxdel miał przyjaciół przez ostatnie lata? Każdą osobę która się wybijała xD, oni się przyjaźnią a przy okazji nagrywają po kryjomu, i mają teczki na siebie nawzajem.
  • Odpowiedz
@black_coffe: Po pierwsze Wardędze zaczął się osuwać grunt pod nogami a po drugie Wardęgi ego zostało urażone gdy Boxdel nie chciał nic mówić na temat afery. Dlatego w ramach zemsty trzeba było wspomnieć w filmie o kandydacie na przyjaciela. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
skoro wiedział że boxdel jest zamieszany, mógł honorowo wycofać się z famemma, mógł wycofać się z goats. Ale do tego trzeba mieć honor
  • Odpowiedz