Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś jak zamawiać z tych słynnych telegramów? Wydaje mi się że znalazłem parę legit gości tylko nie wiem czy faktycznie trzeba przez te kryptowaluty? Koleżanka kiedyś zamówiła normalnie blikiem do paczkomatu i jak narazie chodzi dalej na wolności. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś serio mi wszystko wytłumaczył bo jak kiedyś się spytałem to zostałem zwyzywany przez wielkich ekspertów.

#narkotykizawszespoko
  • 10
  • Odpowiedz
@psejko: kupowanie jest legalne. Zresztą Nikt nie będzie ścigał typka co sobie kupi 5g na paczkomat. Może jakby w hurcie kupił to by się mogli zainteresować. A tak to szkoda czasu i pieniędzy
  • Odpowiedz
@AbelMakkonenTesfaye: Ja mam sklep z ziolem i benzo na telegramie, i zawsze w dobe przychodzi. Ja mam taka zasade ze kupuje tylko tam gdzie sa czaty dla klientow na mininum kilkaset osob. Jak cos to priv, bo sam sie nadzialem na wykopowe erecepty juz i nigdy wiecej
  • Odpowiedz
@psejko: idzie namierzyć tylko wtedy, jak vendor sobie bliki zapisuje, a raczej nikt tak nie robi bo po co :) Krypto ok, ale same oplacanie mikro paczek do 1000zl blikiem to petarda opcja
  • Odpowiedz
@AbelMakkonenTesfaye Ja w nl mam od #!$%@? kontaktow z kazdego większego miasta i jak cos to tylko z dowozem i gotowka do reki.

Bylem raz na jakieks grupie telegramowej na ktorej trzebabylo miec zaproszenie i pierwszy raz wyslali material,woec napisalem na LC ze wszystko git. Jak zamowilem drugi raz to #!$%@? mnie z grupy i poszła wyjebka, zreszta nie tylko na mnie a na innych klientach tez. Nigdy nie wyslalbym hajsu przed
  • Odpowiedz