Wpis z mikrobloga

@facke: 270x też od MSI i przy 50% prędkości wiatraków mam wrażenie, że komputer szykuje się do lotu w kosmos. Oprócz tego pojawiają się artefakty przy najmniejszym obciążeniu. Mam nadzieję, że łapie się to na gwarę bo na dniach wysyłam :P
@only: Ale wentylatory lekko chodzą? Moje nawet nie startują już tak się dojechały.A daje spokój z naprawą tylko chcę nowe bo dostane pewnie nie swoje karty z powrotem
@facke: Letko i cicho, nigdy nie przekraczają 40% prędkości i 70 stopni, więc w sumie aż tak bardzo to nie przeszkadza. Gorzej z artefaktami.
@only: A moje cały czas śmigały tylko dzisiaj już ponad 100 stopni i jak wyłączyłem to wentylatory już się nie uruchomiły xD Mam jeszcze jedną taką MSI i też powoli siadają wentyle :( Ale za to moje Sapphire 280x śmiga elegancko nie całe 70 stopni wentyle około 50 a jest ich 5 w kupie
@facke: u mnie na Gigabyte 7950 zatrzymały się 2 wiatraki, lepiej wyszło mi kupić inne chłodzenie, niż czekać miesiąc na reklamacje, bo byłbym z 3x więcej stratny na tym, że ta karta nie kopie ;)
u mnie w większej połowie kart msi 280x wentyle puściły olej, czasem trzeba je rozruszać palcem aby zatrybiły. jedna poszła testowo na reklamacje, @facke: jakies te Sapphire masz ?