Wpis z mikrobloga

Sekta Żetoniarza dalej atakuje. Tym razem @tamlinek zagroził że celowo będzie zakopywał moje każde znalezisko, bo tak. Od razu widać jego obsesje na moim punkcie. Proszę @wykop o zabranie mu możliwości wglądu do mojego profilu jak w każdym innym normalnym serwisie, np. facebook, by w ogóle nie widział mojego profilu. Podejrzewam że ten człowiek jest chory na umyśle, skoro uparł sie tak na mnie. Dodatkowo wmawia mi choroby na priv np schizofrenie, itd. oraz obraża mnie, i Carrionera, bo nie moge tego jakoś uciąć

#wykop #inicjatywanarzeczwalkizhejtemnacarrio #sekta #przegryw #patologia #carrioner #youtube
FuckGodPL - Sekta Żetoniarza dalej atakuje. Tym razem @tamlinek zagroził że celowo bę...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@Pandillero: Carrioner odkrył, że idol tego przegrywa, co celowo chce mnie zakopywać, jest psychopatą, schizofrenikiem, autystą, manipuluje ludźmi, i innymi youtuberami, jest przegrywem, co #!$%@?ą z showupa wpłaca żetony, a na dodatek ma dużą farme multikont. A od siebie dodam, że Żetoniarz to przegryw, który pomawiał Carrionera, i stosowal groźby karalne wobec Carionera, i jego widzów
  • Odpowiedz