Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki agencja pracy tymczasowej GRH Polska ma w ofercie napisane "zatrudnienie bezpośrednio przez klienta agencji" tzn. jak odbywa się rekrutacja, bo nigdy nie korzystałem z usług takich agencji. Wszystko legit i to pracodawca sobie ich wynajął żeby kogoś znaleźli? Ogólnie warto się pchać w takie agencjowe sprawy?

#praca #pracbaza



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
  • Odpowiedz
@mirko_anonim ogólnie to zawsze lepiej bezposrednio u klienta pracować bo agencja bierze za ciebie hajs, ale pewnie nie zawsze to jest możliwe bo pewnie są klienci którzy się nie chcą bawić w rekrutacje więc tylko przez agencje można nich pracować. Sam fakt że to praca przez agencje nie oznacza od razu że to scam, ale też nie zapewnia tego że to nie scam
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Spotkałem się z pracą przez agencje pracy. Najlepsze było to że wychodziło mniej godzin pracy bo w 3 miejscach różna ale wychodziło lepiej niż na etacie na najniższej krajowej.
Teraz od roku w prywatnej firmie z możliwością awansu na kierownika na teraz 7250 zł netto + zdarzają się nocki i nadgodziny to pod 8300 zł da się podjechać bo trzeba tam popracować konkretnie z maszynami itd.
Czy jest to dużo? Nie i powyżej 8000 zł to już jest max z tym kierownikiem również. ale na stałe bez ograniczeń. Kredyt można brać w ciemno do2000 zł za ratę.

Więc agencja pracy to tylko przejściówka. Praca znaleziona przez tą agencje to tylko 2,5 miesiąca profit dla tej agencji a potem nie ma w kontrakcie z ta agencją że jak zerwiesz to #!$%@? cię piorun.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Ja miałem podpisana umowę w 3 agencjach pracy w tym samym czasie. Po zerwaniu wszystkich umów nie ma żadnych konsekwencji w tym cywilizowanym kraju gdzie żyje. Mało tego. Znaleźli mi stałą pracę. Gdybym sam to zrobił to dostał bym dodatków od państwa więc warto też szukać samemu.

  • Odpowiedz