Wpis z mikrobloga

Rosjanie uderzyli w sklep spożywczy, zabijając co najmniej 48 osób.

Nie obchodzą mnie problemy z ukraińskimi politykami i samymi Ukraińcami. Chcę tylko widzieć Rosję, która jest miażdżona na ukraińskiej ziemi i wyizolowana od reszty świata.

Będę wspierał Ukrainę aż do całkowitego zwycięstwa i tak też powinno czynić całe NATO i cywilizowany świat. Oby rusofile poszły na dno razem z całą kacapską barbarią, którą wspierają.

https://twitter.com/NOELreports/status/1709917680793256376

#ukraina
  • 21
@Wsiowy_Lolek: jest i on XD
Trzeba Ukraińcom powiedzieć, żeby bronili się gdzieś na jakichś mniej zamieszkałych terenach.
Najlepiej, jakby rozstawili swoje wojsko gdzieś na Saharze. Wtedy biedni rosjanie nie musieliby podejmować tak trudnych moralnie decyzji o bombardowaniu szkół, szpitali czy centrów handlowych. W ogóle zaoszczędziliby na amunicji. Przecież Ukraińców wtedy można by po prostu wyrżnąć bagnetami. To i dla środowiska bezpieczniej.
Przecież władza ukrainy chce, bo pewnie uważa, że potrzebuje takich obrazków, żeby pomoc z zachodu ciągle do nich napływała. Poza tym czytałem na wykopie, że ruscy nie potrafią celnie rakietą strzelić, a to by oznaczało, że nie było to umyślne... no ale tak to już jest z propagandą, że nie do końca się skleja.
Trzeba Ukraińcom powiedzieć, żeby bronili się gdzieś na jakichś mniej zamieszkałych terenach. Najlepiej, jakby rozstawili swoje wojsko gdzieś na Saharze.


@dominowiak: Przedawkowałes propagandę, Zdradzę ci protip. Nie musisz robić żywych tarcz z własnych obywateli pchając do szpitali i centrów handlowych sprzęt wojskowy aby móc skutecznie chronić dany teren. Zwłaszcza jeżeli są nieświadomi. No chyba że ci nie przeszkadza spanie na beczce prochu.

Zresztą takie praktyki mieszania wojska z cywilami są zakazane
@Wsiowy_Lolek: Ale właśnie o to chodzi, że posiłkujesz się ruską propagandą sugerując że ukraińscy cywile są zakładnikiem armii. Gdy wyszedł ten fikołek amnesty int to większość Ukraińców w social mediach raczej pukała się w głowę i zastanawiała się co to za ruska zagrywka, a nie dawała #!$%@? o jakiś krytyczny raport ewidentnie działającej na rzecz rosji pozarządowej organizacji. No bo nawet dzisiaj żaden Ukrainiec nawet nie śmie mieć jakiegokolwiek żalu do
Zdradzę ci protip. Nie musisz robić żywych tarcz z własnych obywateli pchając do szpitali i centrów handlowych sprzęt wojskowy aby móc skutecznie chronić dany teren


@Rad-X: serio, idź to powiedz Ukraińcom. XD Takie teoretyzowanie serio zwiń sobie w rulonik i wsadź w dupe.
Coś ci pokaże. To moje miasto - Lublin. Na czerwono zaznaczone są "tereny wojskowe. Na zielono szpitale i na żółto szkoły, a na niebiesko duże centra handlowe.
Tak
dominowiak - > Zdradzę ci protip. Nie musisz robić żywych tarcz z własnych obywateli ...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2023-10-05_181516_www.google.com

Pobierz
@wjtk123: przykro mi to pisać ale Ukraina nikogo nie zmiażdży. Zabija 100k to przyślą kolejne 100 i nic się nie zmieni. UA nie wygra tej wojny tak samo jak Rosja jeśli komuś się to nie znudzi i nie puszczą nuka na Kijów.
Jak dobrze pójdzie to skończy się zawieszeniem broni i powrotem do 2014.
Będę wspierał Ukrainę aż do całkowitego zwycięstwa


@wjtk123: to jest ciekawe, że jak Ty napiszesz, że popierasz wykrwawianie Ukrainy (od roku ponad praktycznie jest zero konkretnych postępów) to jesteś super cool przyjaciel Ukrainy i wróg kacapów.

Jak ktoś napisze, że jest straszny impas i skoro państwa NATO nie są gotowe wjechać tam milionem żołnierzy i poświęcić swoich obywateli to może Ukraina musi, NIESTETY (i z moim jak najbardziej ubolewaniem) ale zastanowić
@wjtk123: Co to ma do tego, że mam składać się na emerytury dla Ukraińców, którzy przepracowali w Polsce jeden dzień?
Jest wojna, ale Ukraińcy w Polsce nie powinni być stawiani na miejscu przed Polakami. Polska i tak już bardzo dużo pomogła, a chociaż o wdzięczności ukraińscy politycy nie potrafili okazać tylko poskarżyli się w sprawie zamknięcia rynku polskiego na zboża ukraińskie.
Ruscy sowieci to podludzie, którzy dokonują zbrodni wojennych ale co
@LifeReboot:

to jest ciekawe, że jak Ty napiszesz, że popierasz wykrwawianie Ukrainy (od roku ponad praktycznie jest zero konkretnych postępów) to jesteś super cool przyjaciel Ukrainy i wróg kacapów.


No dokładnie, z jednego prostego powodu: Ukraina chce walczyć aż do zwycięstwa. Zarówno politycy jak i społeczeństwo.

@Nowystaryziel

Ruscy sowieci to podludzie, którzy dokonują zbrodni wojennych ale co my możemy zrobić? Nic.


No to będziemy dalej robić ,,nic", np. poprzez wysyłanie nowoczesnego