Wpis z mikrobloga

@Konsentrao: tutaj chodzi o hipokryzję i o to co się dzieje później dzieje z takimi księżmi. Kościół powinien ich wywalić na zbity pysk, a zapewnia miękkie lądowanie. Żadna inna grupa społeczna nie chroni w taki sposób przestępców tego typu
  • Odpowiedz
Jestem przekonany że wśród osób LGBT jest setki razy więcej pedofili niż w kościele.


@Konsentrao: Na razie wszystkie dane świadczą przeciw twojej teorii. Ja jestem przekonana że polski kościół katolicki to pedofilska mafia a przedstawicieli polskiego kleru należy chemicznie kastrować lub nie pozwalać zbliżać im się do dzieci.
  • Odpowiedz
Na razie wszystkie dane świadczą przeciw twojej teori


@PomidorovaLova: Jest to niemożliwe z jednego prostego powodu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja jestem przekonana że polski kościół katolicki to pedofilska mafia


Polski kościół katolicki to LGBT, co bardzo dobrze pokazuje ostatnia afera w #dabrowagornicza ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@LifeReboot: jestem za karaniem każdej pedofilii, niezależnie od tego w co przebrany jest sprawca wskazany przez sąd. W pedofilii i seksualnych skandalach polskich klech wytykana jest głównie hipokryzja, bo to głównie przedstawiciele polskiego kościoła i jego wyznawcy najbardziej hejtują LGBT.

To w jakim przebraniu ktoś BAWI się z dziećmi, a także jako kto ta osoba się identyfikuje, kim jest z zawodu czy jakie ma poglądy nie jest w tym momencie
  • Odpowiedz
Na razie wszystkie dane świadczą przeciw twojej teorii


@PomidorovaLova: zapominasz że jeszcze do niedawna jak byłeś nieheteronormatywnym facetem to zostanie księdzem było w zasadzie najlepszym wyborem aby jakoś odnaleźć się społecznie. To nie jest tak że od czytania biblii normalny człowiek zostaje nagle pedofilem, albo od oglądania parady równości gejem jak twierdzą prawaki. Stąd nie rozdzielałbym jakoś szczególnie LGBT i inne plusy oraz polskiego kleru. To w dużej mierze (jeśli chodzi o mężczyzn ofc) ta sama grupa. Jedni czarni drudzy tęczowi.

Ja jestem przekonana że polski kościół katolicki to pedofilska
  • Odpowiedz