Wpis z mikrobloga

#slubodpierwszegowejrzenia Krótkie podsumowanie:

Marcin i Kinga
Tutaj całkowita porażka, chłopak 8/10 dostaje dziewczynę 3/10 do tego z bardzo ciężkim charakterem, współczuje chłopakowi i życzę jak najszybszego zakończenia tej farsy.

Marek i Kornelia
Marek - straszna męczybuła, tymi pytaniami może odstraszać, kto pyta 3. dnia znajomości o adopcję dzieci jeśli będą bezpłodni.
Ale podejrzewam że Juleczki mu zryły jeszcze bardziej beret na tych terapiach, stąd takie dziwne tematy.
Kornelia - wyjątkowo cierpliwa kobieta, wytrzymać szaleńczy rajd Marka po Malcie bez zdenerwowania to wyczyn.

Krzysiek i Magda
Krzysiek - dziwne było że te walizki zaniósł jej pod drzwi, ale po schodach musiała już sama wtargać je.
Magda - dziewczyna wrażliwa i pełna obaw, może coś wyczuwa że z Krzychem nie do końca jest wszystko okej, wyjdzie w praniu pewnie.
  • 15
@podbrodek: a dla mnie to nie jest dziwne, że Marek zadaje takie pytania. To są fundamentalne rzeczy w związku i przynajmniej od razu wiesz na czym stoisz. To trochę tak jakbyś marzył o własnym potomku, wchodził w relację, mocno się zaangażował i dopiero po 2 miesiącach dowiedział się, że kobieta np. definitywnie nie będzie chciała w przyszłości urodzić. I na odwrót, kobieta bardzo chciałaby jeszcze urodzić, a facet powie ci po
@podbrodek: też jestem ciekawa tej ósemki u aptekarza? bo serio jak dla mnie wizualnie to naciągana czwórka, pod warunkiem, że nie zacznie mówić i mieć tych tików.
Z Markiem i Maryjką się w pełni zgadzam,chociaż nie wiem czy będzie miała aż tyle cierpliwości do niego w dalszych etapach.
Magda to chyba robi dobrą minę do złej gry, nie widzę, żeby była jakoś wybitnie zainteresowana mężem. Po prostu daje mu w pewien
@Null84: Czym częściej go oglądam to też wydaje mi się takim przeciętniakiem. I wizualnie i z zachowania. Chyba tylko przez to, że tworzy kontrast do średnio urodziwej wybranki, która jeszcze dostała łatkę toksycznej baby to niby jest tą atrakcyjniejszą stroną w związku. Zresztą zawsze zadaję sobie pytanie w takich przypadkach, jak niby z niego takie ciacho to.. co on tam robi w tym programie? Przecież kandydatki na żonę to powinny się
@thisismaddnes: No dobra można i trzeba ale tez trzeba mieć wyczucie jak zapytać o takie rzeczy a tu tego brakło i wyszedł cringe XD plus te jego deklaracje które brzmiały ze zrobi wszystko co się da by mieć tego potomka są trochę przerażajace.
@jedna_odpowiedz: on 5/10? Gdzie tam, dwa na dziesięć max. A ona bez rzęs i aparatu 6/7? No ale ona ma te rzęsy i ma aparat. On jest co najmniej punkt /dwa wyżej od niej. Ale czego oczekiwać od baby, na pewno nie obiektywnej oceny. Jej usunięcie aparatu i rzęs pomoże tyle co kurze wiadro, jej problemem jest baaardzo średnia twarz i nic tego nie zmieni. Ludzie, na litość boską, typ ewidentnie,