Wpis z mikrobloga

WTF? On uruchamia magnetron w domu? Ja na studiach też wiele mikrofalówek rozebrałem, ale tylko w celu wydobycia cennego transformatora. Magnetron może upiec Ci mózg i zabić Cię i nawet nie będziesz tego świadomy a on tak po prostu bawi się.

To działa jak dawne radary, w sumie tak powstała mikrofalówka, jeden żołnierz za blisko zbliżył się do radaru i mu czekolada zaczęła się topić w spodniach. Tak powstała mikrofalówka, za pomocą technologi wojskowej. Ten żołnierz zmarł.

Tak samo będzie z wami jak będziecie bez wiedzy uruchamiać magnetron z mikrofalówki. Owszem to fajna zabawa, ale mega niebezpieczna, lepiej bawcie się z transformatorem!

W sumie to jest nawet nielegalne bez licencji HAM puszczać sygnał z magnetronu, on działa na dosłownie też samej frekwencji co WiFi więc możecie całe miasto zakłócić i szybko Cię namierzą.

#elektronika #bezpieczenstwo
aptitude - WTF? On uruchamia magnetron w domu? Ja na studiach też wiele mikrofalówek ...
  • 7
tu masz wszystko na temat, polecam ziomeczka, caly kanal, pan profesor to jest gosc.

ps a ty troche #!$%@?, co najwyzej se skore prawdziwa poparzysz albo oko, fala szybko sie rozprasza i wytraca energie wiec ma minimalna penetracje w glab ciala, chyba ze se powiesisz nad lozkiem i pojdziesz spac na kilka godzin to moze ci mozg ugotuje ale ty tego nie dozyjesz

@aptitude:
Krafti - tu masz wszystko na temat, polecam ziomeczka, caly kanal, pan profesor to je...
@Krafti: No tak, ale nie polecam wkładać głowy do mikrofalówki ani też bawić się z magnetronen, bo możesz mieć problemy przez to. Ok, włączam twoje wideo.

Wow, to jest naprawdę ciekawe, że państwo atakuje swoich cywili taką bronią i tak, on ma rację, mikrofala petrenuje wodę, dlatego też gotuje nam jedzenie. Ale też może człowieka ugotować. :P

Co? Nowe mikrofalówki już nie mają tego fajnego transformatora? No moja ma.

Kiedyś rozebrałem