Wpis z mikrobloga

Zauważyliście, że mnóstwo konfiarskich kont poznikało, a zamiast nich pojawiły się zielonki napieprzające na KO i pokrętnie broniące PiSu? Nagle spam konfederacją zamienił się w spam anty-KO i ich wielkich afer typu Komorowski niby wszedł na krzesło.

Jedyna merytoryczna opozycja.

#konfederacja #bekazkonfederacji #wybory #neuropa #bekazprawakow #polityka
Pobierz Clefairy - Zauważyliście, że mnóstwo konfiarskich kont poznikało, a zamiast nich poja...
źródło: f55dbc9ada015411668b0d899f42de05484e19f9d0e170d759e6d6918e366cbc
  • 19
@ibilon: z tym konfiarskich spamerów, na których zwróciłem uwagę to @Hala-bala czy @Konferencja czy jak mu to było.

Oba te konta miały pełne dyżury na wykopie i jedyna ich aktywność polegała na spamowaniu Konfederacji.

Takich kont było dużo więcej i udawajmy, że ci ludzie nie są sterowani przez jakieś agencje Mateckiego.
z tym konfiarskich spamerów, na których zwróciłem uwagę to @Hala-bala czy @Konferencja czy jak mu to było.

Oba te konta miały pełne dyżury na wykopie i jedyna ich aktywność polegała na spamowaniu Konfederacji.

Takich kont było dużo więcej i udawajmy, że ci ludzie nie są sterowani przez jakieś agencje Mateckiego.

@Clefairy: To znalazłeś dwa konta, które nie istnieją, więc równie dobrze mogłeś to wszystko zmyśleć.
A ja za to znacznie więcej
@Clefairy: nie wiem czemu oni się tak prują. Przecież i tak będą mieli więcej mandatów w sejmie niż w 2019. Liczą na władzę z pisem? No sorry ale czas PiS minął, o ile w pierwszej kadencji ta partia zrobiła całkiem dobre wrażenie dowożąc większość rzeczy, które obiecywała (i robiąc to szybko - nie tylko 500+ ale też pierdoły pokroju 13 zł i nie kombinuj czy zerowego PIT dla młodych) - fakt