Wpis z mikrobloga

Z Portierni narazie nie odbiera. Znalazłem inna robotę jako parkingowy. 8 godzin od 9 do 17stej. Czasami w niedzielę też . Normalnie jest stół i krzesło do siedzenia. Taki malutki parking. 23,50 Brutto/H parking dla mieszkających w kamienicy za darmo. A ci co parkują płatny. Powiedziałem że jestem zainteresowany a pani na to że musi z szefową pogadać i jutro da mi znać bo oni bardziej chcą renciste/emeryta. Ehh #przegryw #parking #pracbaza #wychodzimyzprzegrywu
Napalone_Okno - Z Portierni narazie nie odbiera. Znalazłem inna robotę jako parkingow...

źródło: 92c5745640bbc785db9878889289edf4

Pobierz
  • 9
PLAN LAKTACYJNY @Napalone_Okno AKA MIETEK_02
Od dawna mam obsesję na punkcie tego użytkownika. Śledziłem jego posty jeszcze za czasów Gabrysi Orlenowskiej. Powoli moja obserwacja stawała się obsesją i sporządziłem plan na to byśmy razem z tym użytkownikiem żyli szczęliwie. Jest to PLAN LAKTACYJNY, który ma za zadanie przystosować @Napalone_Okno do bycia moim laktacyjnym niewolnikiem. Raczej większość z nas wie, że laktacja jest niemożliwa u mężczyzny, jednak możliwy jest już mlekotok. Plan na