Wpis z mikrobloga

Mam konto na #lubimyczytac i aktywnie korzystam z półek. Dodaję też nowe pozycje i poprawiam te z błędami. Dla mnie spoko. Taka forma archiwizacji. O jakich lepszych stronach słyszałeś i o co chodzi ze sztucznym powiększaniem biblioteczki?
  • Odpowiedz
@Nessiteras_rhombopteryx: a co, jak ktoś przeczytał dużo książek to jest mądry i ego jak Wałęsa? Czytanie to taka sama rozrywka jak oglądanie filmów, a na filmwebie nikt jakoś nie daje #!$%@? czy oglądasz ambitne filmy czy anime. Stereotyp o czytaniu książek i mądrości wziął się od erudytów masowo pochłaniających książki naukowe, a nie od randomów czytających fantasy czy inne sci-fi xD
  • Odpowiedz
@Nessiteras_rhombopteryx: daj spokój, ten kto tak twierdzi, to ma jakieś wybujałe ego. też traktuję lubimyczytać jako formę własnego archiwum, żeby pamiętać, co czytałam, a nie jako konkurs na najbardziej wysublimowaną biblioteczkę. dodaję tam każdy gniot, bez wstydu i zażenowania, nawet jeśli nie dokończyłam, czasem bez oceny, byleby tylko odhaczyć, że miałam w rękach i do tego nie wracać.
  • Odpowiedz
na filmwebie nikt jakoś nie daje #!$%@? czy oglądasz ambitne filmy czy anime


@muse: tyś był kiedyś #!$%@? na filmwebie??? xD
wdepnij w dyskuję z jakimś debilem, to zaraz się przekonasz o tym.
  • Odpowiedz