Wpis z mikrobloga

@Przyjaciel_Rodziny: ja jestem chyba lepszy. jestem #40plusclub i nawet nie znam jednego przedstawiciela polskiego youtuba.
Kiedyś syn przyszedł do mnie (9 lat miał) i powiedział, żebym mu dał na bilet na spotkanie w galerii handlowej z jakimś yotuberem co gra w Minecrafta. Zapytałem w szoku, że na spotkania z jakimś gościem co gra w grę trzeba płacić i wtedy syn mi odpowiedział: tak, 100 zł. Autentycznie myślałem że się przewrócę. Nie
  • Odpowiedz
ja jestem chyba lepszy. jestem #40plusclub i nawet nie znam jednego przedstawiciela polskiego youtuba.

Kiedyś syn przyszedł do mnie (9 lat miał) i powiedział, żebym mu dał na bilet na spotkanie w galerii handlowej z jakimś yotuberem co gra w Minecrafta. Zapytałem w szoku, że na spotkania z jakimś gościem co gra w grę trzeba płacić i wtedy syn mi odpowiedział: tak, 100 zł. Autentycznie myślałem że się przewrócę. Nie pamiętam nazwy
  • Odpowiedz
@Przyjaciel_Rodziny: a już myślałem że tylko ja ich nie znam, wardega- no robił jakieś pranki, boxdel- to chyba ten z fame mma, stuu, Dubiel… kim oni są? Zrobili coś ciekawego, coś co się zapamięta? Chyba mam innego you tuba
  • Odpowiedz
ja jestem chyba jeszcze lepszy. jestem #przegryw i nawet nie wiem czym jest youtube, siedze jedynie na wykop.pl bo tu jest elita internetu. Kiedyś syn przyszedł do mnie (29 lat miał) i powiedział, żebym mu dał na bilet na spotkanie w galerii handlowej z jakimś yotuberem co wypisuje mu sprośne wiadomości. Zapytałem w szoku, że na spotkania z jakimś gościem co gra w grę trzeba płacić i wtedy syn mi odpowiedział: tak,
  • Odpowiedz
Zrobili coś ciekawego, coś co się zapamięta?


@Chomasyo: Też mnie z jednej strony ciekawi co się tam dzieje że to takie popularne, z drugiej pewnie mam rację spodziewając się jakiś gównodram i opini ludzi 80 IQ myślących że pozjadali wszystkie rozumy więc odpuszczam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Utero: Znajdź sobie prawdziwy powód do chwalenia się a nie jarasz się że nie znasz jakichś pajaców na których wszyscy normalni ludzie mają #!$%@?. Idąc tą logiką jutro możesz być dumny z nie założenia sobie gaci na głowę
  • Odpowiedz