Wpis z mikrobloga

@Ktore_to_juz_konto: ale jakie fikołki? Fikołki w związku z czym? W związku z tym że nie było współpracy FSB z Służbą Kontrwywiadu Wojskowego bo była tylko w ograniczonym, konkretnym zakresie?

A może masz na myśli współpracę w zakresie przekazywania informacji o działaniach wywrotowych prowadzonych przez obce wywiady na terenie naszego kraju? ;)

Mimo całej mojej niechęci do tych ruskich morderców i parszywych mord to jednak nie uważam że działania wywrotowe na terenie
@Ktore_to_juz_konto: Sławomir Cenckiewicz - "W sierpniu 2023 z rekomendacji posłów Prawa i Sprawiedliwości został powołany przez Sejm w skład Państwowej Komisji do spraw badania wpływów rosyjskich na bezpieczeństwo wewnętrzne Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2007–2022. We wrześniu tego samego roku został wybrany na przewodniczącego tej komisji"
To już wiele wyjaśnia kim jest szanowny Sławomirek.

Wrzucam screena w komentarzu, bo wielki op nawet nie pofatygował się, żeby wrzucić tu ten artykuł 2.
I
wilqua - @Ktoretojuz_konto: Sławomir Cenckiewicz - "W sierpniu 2023 z rekomendacji po...

źródło: ha_tfu_pisowcy

Pobierz
@Ktore_to_juz_konto: Ewidentnie nie doczytałeś ostatniego zdania, więc powtórzę - "Rozumiem, że teraz takie umowy mogą być kontrowersyjne w przypadku wojny na Ukrainie, jednak dokument pochodzi z 2013 roku, czyli nie wybuchła jeszcze nawet wojna w Donbasie, a stosunki polsko-rosyjskie były w miarę neutralne."
To były czasy, gdy Rosja jeszcze dla wszystkich wydawała się być w miarę normalnym krajem. Podpisywanie takich dokumentów w 2023 roku byłoby irracjonalne, ale patrzenie na podpisane dokumenty