Wpis z mikrobloga

Mi się wydaje, że farmaceucie ona od początku się nie spodobała wizualnie (mi też, te ohydne dziąsła w uśmiechu z aparatem na zębach, fujka ;)) i wycofał się od razu z tej relacji. I stąd u niej frustracja, bo to czuje. On jej się z kolei podoba. Jednak nie ma kompletnie żadnej chemii między nimi, chodzą obok siebie, bo gość nie angażuje się w nic nie chcąc robić jej nadziei. Takie mam odczucia, bo wiecznie ma minę jak srający kot na pustyni, zero uśmiechu i jakby zaraz miał się rozpłakać. Para od #!$%@? lusterek tylko jakoś mi tam rokuje, bo już był namiętny pocałunek na weselu i widać, że są blisko, chcą kontaktu ze sobą i obydwoje zadowoleni są z doboru partnera. Przypominają mi trochę tą parę z poprzedniej edycji. Tego gościa w okularach co chyba prowadził jakiś serwis z naprawą telefonów. Czyli taki standard co sezon, że jedna para jest faktycznie dobrze dobrana i rokuje, a reszta pod dymy i oglądalność. Shrek jest względnie sympatyczny z charakteru, ma pozytywny vibe, "wariactwo" w sobie co może zarażać dobrą energią, ale nie ma co się oszukiwać przez tuszę myślę, że sporo traci, bo jest zwyczajnie mało pociągający i niezbyt atrakcyjny. Chyba, że kobiety lubią facetów co mają często większy biust od nich samych, dwa podbródki i fałdy tłuszczu po bokach. Ciekaw jestem jak to się rozwinie, bo jestem dopiero po odcinku z Tv i może czegoś nie wiem ;)

#slubodpierwszegowejrzenia
  • 9
@thisismaddnes: Jak jesteś po odcinku z TV, to nie będę spoilerować, co jest na Playerze, powiem tylko tyle, że Kinga będzie coraz bardziej antypatyczna. Też IMO z tej edycji jest najmniej atrakcyjna, natomiast jej osobowość i charakter to jest vibe takiej typowej karyny-patusiary i to nie ma prawa się udać. Widać, że aptekarz jest tam z przymusu mocno i modli się, żeby ta edycja już się skończyła, tak co się wywiąże
@thisismaddnes Marek z każdym odcinkiem wydaje się być coraz bardziej creepy, razem z Kornelią przypominają parę Piotrula - Dorotka niż Robert - Aneta, a tam nic nie wypaliło. Marcin i Kinga w 100 % zgoda para dla dymów, mocny introwertyk zwracający głownie uwagę na wygląd i bezpośrednia, przebojowa, przytłaczająca babka z aparatem na zębach. Nie, nie i jeszcze raz nie. U Krzysia i Magdy już coś się psuje, coś musiało się stać
@thisismaddnes: no ale co Wy chcecie od tej Kingi? Mój mąż też: "jejuuu, jakie ona ma paskudne dziąsła". No jaki dziewczyna ma na to wpływ? Jest ładna, szczupła, wysoka, no może się podobać. Nie jest miss, ale mało która z nas jest. Widać, że dba o siebie, zainwestowała w aparat, na plus. Nie widziałam jeszcze ostatniego odcinka, ale bardziej drażni mnie Aptekarz. W tym gościu nie ma żadnej charyzmy.
@Makavlani: Normalna babka, bez przesady, że jakaś paskudna i odrażająca. W programie ŚOPW pokazują ludzi przeciętnych, to nie Hotel Paradise, gdzie biorą kolesi z sześciopakiem na brzuchu (nie w lodówce) i laski z silikonami. Chciałabym zobaczyć komentujących tutaj. Każdy jest znawcą damskiej urody.
@Alutta: Still - normalna babka ≠ ładna babka. To nie my się pchamy na afisz, tylko oni, więc to nasze zbójeckie prawo by ich oceniać nie bacząc na to, jak sami wyglądamy.