Wpis z mikrobloga

@Crisu: Powiem Ci ze jedyna mordownia do ktorej zdarzalo mi sie chodzic to Body Line bo był otwarty w koronie. Z takich małych siłek to Red Line, kiedyś to był klub bardziej dla kobitek, ale otworzyli też siłkę. Tylko tam jak jest 5 osób to się zaczyna tłoczno robić :D ale trening można zrobić, jeżeli nie ma innego wyboru, sprzęt jest w miarę nowy
@Crisu: W poszukiwaniu nowej siłki podbiłem dzisiaj do Revolve Fitness. To juz jest górniak, więc jak mieszkasz gdzieś dalej na Chojnach to może być daleko, ale powiem Ci, że poczułem się jak na FF jak jeszcze mieli 3 placówki - fajnie, miła atmosfera, żeliwne ciężary, sauna na życzenie, nawet basen zewnętrzny. Nie wiedziałem o istnieniu tego miejsca, ale powiem Ci, że raczej wrócę na dłużej. Tylko nie myślałem wtedy o Tobie
via Android
  • 1
@januszowiebiznesu a revolve sztosik, ćwiczyłem u nich od otwarcia dwa lata temu. Kiedyś tam wisiał worek ale teraz chyba jest podest na ciężary. Ogólnie polecam siłownie chociaż po 16 jest już tłoczono zwłaszcza jak wjadą jakieś zajęcia. Chyba do sassy do rzgowa będę uderzał ¯_(ツ)_/¯