Wpis z mikrobloga

#famemma mi jest momentami wstyd, że mam tu konto
Wardega wypuszcza film ujawniajacy pedofilie wśród ytberow z konkretami, nie z domysłami, a wykopki na to: ale on nagrał boobsmena, ale on jest w goatsach, a tam się szony biły w błocie. #!$%@? się w leb xD
  • 17
  • Odpowiedz
@andrewasos: no trzeba byc głupim, żeby nie widzieć tego, że ten film to damage Control na jego ostatnie podtapiania, na sprawę z boobsmanem.

Plus ten film, to właśnie głównie domysły - szczegolnie jak dziewczyny mówią, z enie wiadomo co się zdarzyło na domowce. Nie ma żadnych dowodów na to, że ci ludzie dopuszczali się czynów pedofilskich. Jedynie co oburza to zachowanie tego całego stuu, który mentalnie to ma tam z
  • Odpowiedz
@andrewasos: no nie wiem, to że nagrał glosny film o patologicznych zachowaniach w świecie celebrytów to jedna sprawa, ale druga sprawa to wypuścił ten film akurat w wygodnym dla siebie momencie po głośnej aferze w GOATS gdy namawiał do podtapiania w błocie i chciał manipulować dziewczyny, żeby wbrew sobie bawiły się w tą "gre"

Więc jeden dobry uczynek nie wymazuje tego, że w goatsach mocno przesadził. Oczywiście skala zjawiska (pedofilia
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: trzeba byc glupim, zeby sadzic ze wardega wykreca afere pedofilska czolowce jutuba, w tym ludziom z ktorymi robi milionowe interesy, zeby zrobic 'damage control' jakiegos #!$%@? boobsmana nagranego 10 lat temu, w ktorego kazdy ma #!$%@? oprocz kilku uposledzonych wykopkow. ale no offence jak cos
  • Odpowiedz
@niezdiagnozowany: bo te skreny to powazna sprawa, a boobsman to jakies gowno rozdmuchane przez wykopkow i kasztanow pokroju murana, ktorzy bardzo chcieliby wykrecic wardedze afere, ale za bardzo nie ma z czego
  • Odpowiedz
@HENKA: wiadomo sprawa rozdmuchana,

Nie znałam tego człowieka. Podszedł do mnie z zaskoczenia na ulicy. Miałam 16 lat. Sprawa jest obrzydliwa serio. Po moim komentarzu na profilu odezwał się do mnie świetny warszawski prawnik. Długo debatował z karnistką, z jakich paragrafów mogę go pozwać. Według analizy tej kancelarii wynikało, że jego linią obrony będzie skupiać się na tym, że to była akcja społeczna, która nakłaniała do badania piersi. Długa historia.
  • Odpowiedz