Wpis z mikrobloga

Policja Polska skatowała na śmierć niewinnego człowieka, który jedyne czym zawinił to bycie pijanym.
Dzisiaj Onet opublikował nagrania z kamer monitoringu, prezentujący jego śmierć w agonii. Ostrzegam, że nagrania są drastyczne

https://www.onet.pl/informacje/onetwroclaw/ujawniamy-wstrzasajace-nagranie-z-monitoringu-tak-policjanci-zakatowali-ukrainca/wd4xhx6,79cfc278

#policja #polska #polityka
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Barabasz111: Masakra, żałuję że oglądałem. Wychodzi na to, że bagietomajstry absolutnie nie szanują życia ludzkie i robią co chcą. Niby policja a metody raczej mafijne. W dodatku ciekawe jest to, że te baby nie reagują i mają w dupie wszystko. Totalna znieczulica.
  • Odpowiedz
iby policja a metody raczej mafijne.


@RitmoXL: ryba psuje się od głowy. Sebki w policji czują się pewnie, jak słyszą, że politycy partii rządzącej otwarcie ignorują wyroki sądów, a szef policji może sobie odpie#dolić numer z przemytem, rozwaleniem komendy i nikt mu nic nie zrobi.
  • Odpowiedz
@Barabasz111: ciekawe co na to wykopowi psiarze, ale pewnie jak zwykle. Podkulony ogon i udajemy, że nie ma tematu. Ogólnie od paru lat brakuje chętnych do policji i biorą byle patusów. W sumie nie dziwne, że nikt nie chce pracować w tej śmiesznej, pisowskiej jednostce.
  • Odpowiedz
@Barabasz111: słuchaj LEWAKU! najwazniejsze że prezes może się nam spokojnie wyspac na Żoliborzu i mieć energie do sterowania państwem w jedynym słusznym kierunku, nikt nie wejdzie na schody w Warszawie i że policja potrafi zamknąć pół Krakowa jak trzeba schłodzonego lecha odwiedzić. SŁUŻBA NA MEDAL ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Davidozz: Spodziewałem się raczej czegoś o mojej starej, wróć do płakania że żadna kobieta cię nie chce bo w tematach społecznych jesteś jeszcze gorszy niż w relacjach z kobietami.
  • Odpowiedz
@Barabasz111: Wg mnie policjanci którzy go obezwładniją są po prostu debilami, nie potrafią zrobić tego tak aby nie zrobić mu krzywdy. To uderzenie po twarzy to zwykłe bestialstwo. Oni nie powinni pracować w policji.
  • Odpowiedz