Wpis z mikrobloga

W związku z ostatnimi aferami bardzo często przywoływane jest zjawisko groomingu, czyli takiej formy wykorzystywania, w której chodzi o różnicę wieku. Pierwotnie grooming był pojęciem stosowanym do opisania relacji dziecko-dorosła osoba, ale ostatnio przeinacza się to pojęcie i stosuje do opisania relacji dwóch dorosłych osób, a dokładnie młodej kobiety 18 - 25 z mężczyzną 26+.Ostatnio widziałem na Tiktoku filmik w którym dziewczyna stwierdziła, że relacja 30-letniego chłopaka z 21-latką to grooming bo taka dziewczyna jest jeszcze niedojrzała i łatwo ją zmanipulować xD Jednocześnie nikt nie protestuje, że w środowisku LGBT+ od dawna istnieją relacje typu daddy-son, gdzie np. 55-cio letni mężczyzna spotyka się z 18-letnim chłopcem i nikt nie widzi w tym nic niewłaściwego, romantyzuje się takie relacje, a każda próba skrytykowania tego zjawiska spotyka się z oskarżeniem o homofobię bo przecież to jest część gejowskiej subkultury i nie można tego podważać. Przykładem jest niezwykle popularny film "Call me by your name" w którym przedstawiona jest relacja chłopca z dorosłym mężczyzną. Nie wiem jak Was, ale mnie razi ta niekonsekwencja. #blackpill #przegryw #niebieskiepaski #rozowepaski #teczowepaski
  • 4
@nietoperze20 w tęczowym środowisku gdzie są aplikacje randkowe do umawiania, za mniej niż X wymaganych lat dostajesz blokadę na telefon i dożywotniego bana na konto.

Osoby dorosłe mogą robić co chcą.

Do tego nie wiem po co otagowałeś to #przegryw #blackpill skoro tam ruchają swoją rękę a zgroomingować mogą najwyżej rurę od odkurzacza.