Wpis z mikrobloga

#kononowicz Za takie us17 nic nie robiłem!
Trzeba zrobić jakieś ładne podsumowanie.
Olo z ixelem wyjechał na barneja, cały czas o tym samym
* zadzwonił barnej, oznajmił że są ostatnim #!$%@? polski, rozsiewają plotki, ma na nich kwity
*olo pozwolił powiedzieć o tym
*barnej odwrócił kota ogonem wyszedł
* nastąpiła jechanka na barneja z obietnicą obicia łypy, ciekawostki o barneju
*barnej odpalił lajta gadał że to ploteczki, że olo nie ma co robić to gada głupoty..
* ixel z olem bawił się przez 8 godzin wyjaśniając barneja, pijąc, śpiewając, mamrocząc
*lajt olo 8h
*lajt barneja 6h
*nastąpił lajt ixela, ixel pijany jutro do pracy na 7, olo na autobus 14,ixel stawia warunek kwity tzn więzienie, albo odcięcie barneja, zapowiada jechanie.
*ixel ułożył Łukaszka do snu, koniec przedstawienia
Coś pominąłem dodajcie inne ciekawostki.
Olo jak bela ixel się lepiej trzyma.( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ogółem wychodzi na to że: olo wraca do Polski, istnieje wysokie prawdopodobieństwo na odcięcie się barneja.
Trzeba to uwiecznić ma ktoś lajt olgierdano?
#patostreamy
  • 11
A samą genezę ktoś ładnie opisał.. Generalnie zaczęło się od pretensji o to że Barney miał go zawieźć na rozprawę ale przestał się odzywać, dopiero jak Oregano był w pociągu to dostał głosówkę od Barneja że ma matkę chorą i nie da rady pojechać Edit
Po dwóch dniach od dnia rozprawy barnej dał znak życia,napisał o matce.
A wcześniej nakręcał na Piotrka & stawiał się w roli tego lepszego brata.
. Olgierd
@patryk-milanoyt: iksel to jest takie absolutne dno ze szkoda slow na typa. Siedzi, pluje na tego barneja jakby co najmniej mu wybil cala rodzine i spalil wioske, sam nic nie moze wiec namawia ola zeby go pocisnal a Mitomani chyba nawet gorzej od barneja i knura razem wzietych. Cringe w opor. Nie wiem gdzie ten typ sie uchowal i jak mozna byc takim ciezkim wsiurem w wieku 50 lat. Menel 207
dopiero jak Oregano był w pociągu to dostał głosówkę od Barneja że ma matkę chorą i nie da rady pojechać


@patryk-milanoyt: Może mi się źle wydawać, ale przecież tak nie było. Dzień przed sprawą, Paweł zadzwonił do Olgierdana, że on go nie zawiezie, bo Piotr mu groził i on się o niego boi. Olgierdano sam wstawił takie nagranie do siebie na oczywiście ukryty kanał.
Właśnie przez ten klip, Olgierd potem siedział