Wpis z mikrobloga

Ja p------e.
Wystarczyła 1 j----a wiadomość do jakiejś dziewczyny, jeden screen bez załączonej całej rozmowy by gościa w-----ć z największej federacji w Europie XD Nawet jej nie dotknął przecież palcem. Napisał 1 głupi tekst mając 18 lat XD
Mam dziwne wrażenie że to będzie druga sprawa jak z Leksiem i na koniec wyjdzie że to nie było nic takiego jednak ale juz do Fame MMA nie wróci.
Pozbyli się go za pomocą Wardęgi w piękny sposób.

#famemma
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MrBeast: no ale to czy on jest winny jest w tej chwili dla fame drugorzędne, oni nie są sądem, żeby takie rzeczy rozstrzygać, ale to jest gigantyczne obciążenie wizerunkowe, a jesteśmy na początku tej afery
  • Odpowiedz
Ja #!$%@?.

Wystarczyła 1 #!$%@? wiadomość do jakiejś dziewczyny, jeden screen bez załączonej całej rozmowy by gościa #!$%@?ć z największej federacji w Europie XD Nawet jej nie dotknął przecież palcem. Napisał 1 głupi tekst mając 18 lat XD

Mam dziwne wrażenie że to będzie druga sprawa jak z Leksiem i na koniec wyjdzie że to nie było nic takiego jednak ale juz do Fame MMA nie wróci.

Pozbyli się go za pomocą
  • Odpowiedz
@MrBeast: Trafna uwaga, białko na stuu jest nie do podważenia. Boxdel takim pisaniem też o---------ł kaszane. Wydaje mi się że wypadałoby poczekać na to jak sytuacja się potoczy. Trzeba wyciągać wnioski z sytuacji takich np ta z Leksiem.
  • Odpowiedz
@MrBeast: nie zdziwiłabym się jakby tylko czekali na pretekst, żeby go odsunąć od kiedy fame jest marką samą w sobie. WG pewnie będzie następny :d
  • Odpowiedz
@MrBeast jak jeden tekst? Jeden wyszedł na światło dzienne a jak tłumaczą się te zjeby łapane przez ECPU? 'nigdy wcześniej tak nie robiłem'
J---c każdego kto tak pisał kiedykolwiek
  • Odpowiedz
@MrBeast: ty widzisz tylko wierzchołek góry lodowej i chyba myślisz, że taki arapzor czy pasternak nie kontaktowali się z wardęgą i nie widzieli innych rzeczy, których nie umieścił w filmie? Sądzisz, że nie kontaktowali się z Boxdelem i nie pytali go? To co widzimy to zaledwie odsetek tego, co dzieje się w kuluarach. A mógł to być także dobry pretekst żeby udpulić Boxdela

@Necron imo Wardęgi nie wezmą, jest
  • Odpowiedz
@MrBeast i bardzo dobrze. Nikt normalny tak nie powinien pisać tak do młodych osób. Widać, że tam całe to otoczenie było mocno śliskie i wykorzystywało dziewczyny (nawet jeśli nie uprawiali z nimi seksu) to za takie podchody, znęcanie się psychiczne i wykorzystywanie swojej pozycji niech giną. Zresztą Bombel wiele za uszami miał, fakt, że jest na tej pozycji jakiej był to wielka dla niego szansa, bo typ latał po wszystkich znanych
  • Odpowiedz