Wpis z mikrobloga

Jedyne co smieszne, ze jest powielana narracja u dziewczyn z filmiku, ze wszystko co robily bylo wbrew ich woli, mimo ze nikt sila ich nigdzie nie zaciagal i same do niego szly, pomimo ze juz wiedzialy jaka osoba Stuu jest. Tak samo jak ten tekst, ze jak byly pijane to nie moga odpowiadac za swoje czyny XD, niech to powiedza osobie, ktora stracila bilskich w wypadku z pijanym kierowcom.

Natomiast jest chodzi o stuu i innych to nie ma zadnego wytlumaczenia, na to co robili do 12-14 letnich dziewczyn i to jest po prostu pedofilia, jesli jest to prawda co zostalo ukazane w tym filmie. A argument, ze w Meksyku mozna sie ruchac od 12 roku zycia jest smieszny i prawo tam jest po prostu patologiczne. Sam uwazam, ze jakby pisali z osobami, ktore maja te 15-16 lat to by nie bylo o co robic afery, bo nic sie nie stalo, natomiast to do kogo pisali i z kim sie umawiali nie da sie wybronic.

#wardega #stuu #afera #dubiel #boxdel #zwiazki
  • 7
  • Odpowiedz
@Betoniarka69: a ty nie wiesz, jak takie gówniary się zachowują? Tak, robiły to z własnej woli, bo były podekscytowane możliwością zobaczenia swojego idola. A że ten idol był chorym zj… i wykorzystywał swoją pozycję do ruch… małolat, to druga sprawa. Poza tym nie porównuj trzeźwo myślącego, wyrachowanego 20-paro latka do jakiejś 13-letniej dziewczynki, która była pewnie w siódmym niebie, bo sławny youtuber się nią zainteresował. Takie dziecko chyba nie potrafi jeszcze
  • Odpowiedz
@Betoniarka69: mam pięcioletnie dziecko i mu mówię że woda w garnku nie jest gorąca. Dziecko ma poparzenia. Bo mi ufa. Dziewczyna ma 13 lat. Nie zna życia, nie zna mężczyzn, dla niej prawdziwa miłość to jak Edward ze Zmierzchu. Też Ci ufa... To jak dzieci wojny w Afryce. Dorośli dają im karabin i mają strzelać do innych. No ale oni sami się pchają. Tym się różni dorosły od dziecka, że wie
  • Odpowiedz
@Betoniarka69: twój argument o pijanych kierowcach jest tak głupi, że ciężko to skomentować. Upojenie alkoholowe z pozycji ofiary i oprawcy to zupełnie odmienne okoliczności. Jak jesteś pijany i kogoś potrącisz to zupełnie inna sytuacja niż jak jesteś pijany i ktoś to wykorzysta, rozbierze cię i zrobi zdjęcia. Nie wiem jak trzeba mieć wyprany przez redpill z wykopu mózg, żeby to porównywać. Poza tym wiek też robi swoje. Po to jest się
  • Odpowiedz
  • 1
@Texfix: @notBart Nie porownuje ich, tylko mowie, ze wiedzialy na co ida, i co robia wiec wszystko bylo za ich zgoda, co nie oznacza, ze probuje "wybielic" Stuu. Po prostu uwazam ze lepiej by bylo gdyby nie gadaly glupot na swoja obrone tylko "bylo tak i tak" i tyle.
  • Odpowiedz
@Betoniarka69: nawet nie wiem od czego zacząć, od porównania które porównuje spowodowanie śmierci przez pijanego do upijania osoby w celu wykorzystania seksualnego, czy w ogóle od tego, że oczekujesz od dziecka aby nie było podatne na manipulacje, kiedy nawet dorośli mają z tym problem, ale w sumie nie wiem czy jest sens w ogóle dalej rozprawiać skoro Twoją jedyną wytyczną "moralności" jest wiek zgody w ustawodawstwie, jak już Pan prokurator nie
  • Odpowiedz